آموزش تنظیم اورلپ دوخت زیر بسته بندی

فرآیند تنظیم اورلپ دوخت زیربسته بندی:

واحد خدمات پس از فروش ماشین‌سازی پیروزپک در کنار شماست در صورتی که سوال یا چالشی در رابطه با دستگاه‌های پیلوپک دارید با شماره 09135463650 با واحد خدمات پس از فروش ماشین‌سازی پیروزپک تماس بگیرید.

تا حالا شده باچالش  تعویض سلفون بر رو روی لوله رولیک‌های دستگاه بارگذاری کنیم یا اینکه اطلاع نداشته باشید که چطوری سلفون رو داخل صفحه یقه قرار دهید برای آشنایی با این موضوع در ادامه با ما همراه باشید فیلم (سلفون) را بارگذاری می‌کنیم.

 

وقتی که سلفون بیش از اندازه به سمت تابلو برق و بدنه و شاسی دستگاه نزدیک باشد به مرور زمان باعث خارج شدن سلفون از صفحه یقه دستگاه می شود. برای خارج نشدن سلفون از صفحه یقه دستگاه بسته بندی باید توپی سلفون در مرکز صفحه یقه قرار بگیرد.

برای این کارباید توپی سلفون را به سمت اپراتور دستگاه حرکت دهیم.

برای این کار پیچ نزدیک شاسی (مطابق فیلم) را باز می کنیم و از سمت دیگر پیچ رگلاژ نزدیک اپراتور دستگاه راخلاف عقربه های ساعت میچرخانیم

نکته:

زمانی که پیچ را بر خلاف عقربه های ساعت میچرخانیم توپی سلفون به سمت اپراتور نزدیک می شود.

زمانی که پیچ را در جهت عقربه های دستگاه توپی سلفون به سمت بدنه و شاسی دستگاه حرکت می کند.

موضوع مهمی که وجود دارد این است که هربار توپی سلفون را تغییر می دهیم و یا سلفون از حالت تنظیم خارج میشون و تنظیمات مربوطه را انجام می دهیم پیچ سمت بدنه و شاسی را محکم کنید.زیرا اگر پیچ محکم نباشد سلفون از حالت تنظیم خارج می شود.

در ادامه سلفون رابه سمت اپراتور دستگاه حرکت می دهیم چندین مرحله این کارراتکرار میکنیم تازمانی که دولبه سلفون برروی هم قرار بگیرد(مطابق فیلم)

برای تست اورلپ دوخت زیر :

بهترین روش برای تست این است که سلفون در مرکز و وسط قرار گرفته است یا خیر این است که درب محافظ صفحه یقه را باز می کینم(مطابق فیلم) و از پایین نگاه میکنیم که دقیقا اورلپ سلفون دقیقا برروی هم قرار گرفته باشد و یکی با لاتر و یکی پایین تر نباشد.

اگر لبه های سلفون بروی هم قرار نگرفته باشد با استفاده پیچ رگلاژ سلفون تنظیمات را انجام می دهیم.

راه های ارتباط با پیروزپک

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552