فرآیند نصب سلفون بر روی دستگاه بسته بندی:

واحد خدمات پس از فروش ماشین‌سازی پیروزپک در کنار شماست در صورتی که سوال یا چالشی در رابطه با دستگاه‌های پیلوپک دارید با شماره 09135463650 با واحد خدمات پس از فروش ماشین‌سازی پیروزپک تماس بگیرید.

تا حالا شده باچالش  تعویض سلفون بر رو روی لوله رولیک‌های دستگاه بارگذاری کنیم یا اینکه اطلاع نداشته باشید که چطوری سلفون رو داخل صفحه یقه قرار دهید برای آشنایی با این موضوع در ادامه با ما همراه باشید فیلم (سلفون) را بارگذاری می‌کنیم.

سلفون گیر یا کله قندی رو باز می‌کنیم دقت کنیم که ۱۰۰درصد این توپی سر جاش محکم قرار بگیره نباید سلفون و شافت جدا از همدیگرحرکت کنند و باید سلفون و هم شافت باهم بچرخند اگر شافت سرجایش محکم نباشه ما سلفون را می گیریم و شافت را میچرخانیم اگر شافت و سلفون با هم حرکت کنند سلفون به درستی بارگذاری شده است.

نکته:

اگر سلفون و شافت با هم دیگر حرکت نکردند توپی (توپی بعداز سلفون) را محکم قرار ندادیم و باید محکمش کنیم .

مسیر سلفون وقتی که سلفون به سمت جلو باز شود سلفون را به سمت زیر لوله رولیک اول رو باز می کنیم.

سلفون را یکم از روی غلتک رول باز کن عبورش می دهیم و بر روی غلتک هرز گرد استیل دوم حرکت می دهیم و با دست مقداری رول باز می کنیم که هدایت بشه به سمت لوله دوقلو و نزدیک لوله دوقلو از زیر لوله دوقلو لوله اول و از روی لوله دوم به سمت داخل صفحه یقه قرارش میدیم .

در ابتدای کار یکم محکم باز میشه  و این امر بخاطر این است که دستگاه خاموش است و با دست رول رو باز می‌کنیم که سلفون راحت و روان  به سمت  کاسه غلطک های دوخت زیرحرکت و نزدیک کاسه غلتک اول که دوخت زیر را انجام میده رسیدیم با کلید Jag (جاگ) سلفون را تحویل کاسه دوخت های زیر می دهیم.

وقتی که سلفون بیش از اندازه به سمت تابلو برق باشه این درزمان کوتاه باعث میشه سلفون از توی صفحه یقه خارج شود پس ما باید مقداری سلفون را به سمت اپراتور توپی سلفون را حرکت دادیم به سمت اپراتور پیچ را باز می کنیم پیچ نگهدارنده و گیره نگهدارنده را و این پیچ رگلاژ رو خلاف عقربه های ساعت می چرخانیم و وقتی خلاف عقربه های ساعت می چرخانیم کل توپ سلفون را به سمت اپراتور حرکت می کند و وقتی موافق عقربه های ساعت بچرخانیم توپ سلفون به سمت شاسی دستگاه و به سمت به سمت تابلو برق حرکت می کند. مقداری سلفون را به سمت اپراتور حرکت می دهیم و از این طرف محکم می کنیم نکته خیلی مهم هر بار که در واقع پیچ رگلاژ سلفون را تنظیم می کنیم فراموش نکنید که حتما گیره رو محکم کنیم بخاطر اینکه ممکنه در حین حرکت محکم نباشد و سلفون حرکت کند باعث بیرون آمدن سلفون از صفحه یقه می شود ،کمی با دست  سلفون را هدایت می کنیم و مجدداً تکرار می‌کنیم و این کار را تازمانی انجام میدهیم تا اورلپ لفون به طور دقیق برروی هم قرار بگیرد.

نکته خیلی مهم در مورد اینکه ما متوجه شویم آیا سلفون ما دقیقاً وسط صفحه یقه قرار دارد یا خیر و با پیچ در واقع رگلاژ حرکت جلو عقب سلفون این کارو انجام دهیم و تنظیم می کنیم . برای این کار درب استیل کنار صفحه دوخت را باز می کنیم و از این قسمت زیر می بینیم که آیا دو تا اورلپ سلفون به یک اندازه لبه ها روی هم قرار گرفتند یا خیر و یا نه ممکنه که مثلاً یکی از لبه های سلفون پایین تر یا بالاتر باشه با این پیچ تنظیم می کنیم در واقع سلفون را در موقعیت لوکیشنی که میخواهیم قرارمی دهیم.

راه های ارتباط با پیروزپک

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552