پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

آنالیز حد وسط راهدایت کنید

توسط 27 آذر 1398

هنگام بررسی فروشندگان، واکنش ها و پاسخ های آنان را بسنجید و آنها را وصل کنید به صفحه گستر آنالیز ارزیابی حد وسط اطمینان حاصل کنید شیوه ی عملکرد ورودی صحیح است. این حالت باید توسط تمام کسانی که اطراف میز نشسته اند قابل دسترسی باشد.

نتایج را مقایسه کنید کدام مورد بهتر می تواند برای گروه کارکند و نیازها را برآورده سازد. این روش سنجش گروهی به ویژه وقتی مهم است که ماشین برای اولین بار خریداری می شود.
ابزار صفحه گستر آنالیز ارزیابی میانی فروشنده، برآوردها را جدا می کند برآوردهای سازنده ی ماشین را از ماشین.

این ابزار هر فروشنده را درهفت منطقه ی مهم می سنجد که عبارتند از تجربیات قبلی، قابلیت و توانایی ساخت، مدیریت موتور و پروژه، مدیریت کمپانی، پشتیبانی، توزیع و منابع.
از دگمه ی تب استفاده کنید برای انتخاب دومین صفحه کاری که ماشین واقعی را در 9 حوزه ی مهم مورد سنجش قرار می دهد: ارزیابی ریسک فنی، ظرفیت پذیرش، قابلیت اتکا و نگهداری، تغییرروش ( change over )،طرح ماشین کارپروژهی ( Ergonomics)، تعامل با اپراتور ( operator interface )ایمنی و قیمت.

می توانید هر ملاک و ضابطه ای را دراین بخش تغییردهید با توجه به کمپانی تان و نوع ماشینی که می خواهید انتخاب کنید.

در سنجش فرضی از 1 تا 10 ( که 10 یعتی بهترین ) شما با نمره هایی که می دهید تفاوت ها را نشان می دهید. اگر اولین بار است که با فروشنده ی خاصی کارمی کنید و تجربه ی قبلی با او نداشته اید می توانید با مشتریان دیگر این فروشنده گفتگو کنید که محصولی مشابه شما خریداری کرده اند و از تجربیات آنها برای امتیاز دهی استفاده کنید.

وقتی می خواهید تامین کننده ای برای تجهیزاتتان انتخاب کنید. بدانید که فقط یک ماشین نمی خرید بلکه دارید کاری را تکمیل می کنید. اگرماشین بخش مهمی از تولید شماست انگاردارید وارد رابطه ای برای ازدواج می شوید ! مسایل مهمی وجود دارند که باید به آنها توجه کنید.

برخی محصولات ما:

  1. دستگاه بسته بندی ظروف
  2. دستگاه بسته بندی بستنی
  3. دستگاه بسته بندی لباس
  4. دستگاه بسته بندی کیک یزدی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja