استانداردها و مجوزها

پیروزپک مجموعه‌ای با بیش از پنج دهه فعالیت حرفه‌ای در زمینه فروش دستگاه های بسته بندی است. این مجموعه بزرگ توانسته در دوره فعالیت خود افتخارات متنوعی در حوزه ساخت دستگاه های بسته بندی پیلوپک کسب کند. از جمله رسالت‌های پیروزپک، ارائه برترین و باکیفیت‌ترین خدمات برای تمام مشتریان داخلی و خارجی با بهترین متد های روز دنیاست. این شرکت تا به امروز برای بیش از 100 فرد اشتغال‌زایی کرده که با رشد روزانه مجموعه تعداد این افراد همواره در حال افزایش است. در طول سال‌های فعالیت، پیروزپک توانسته خدمات خود را همگام با تغییرات روز دنیا متحول کرده تا مشتریان بتوانند برای خرید دستگاه های بسته بندی از بهترین و جدیدترین روش‌ها استفاده کنند. از جمله پیروزپک فروش انواع دستگاه های بسته بندی به اقصی نقاط ایران و صادرات به کشورهای همسایه با هدف ارزآوری را امکان‌پذیر کرده است.

علیرضا ترابی

مدیر عامل ماشین سازی پیروزپک

از آنجایی که رفع نیاز مشتری سرلوحه تمام افراد شاغل در پیروزپک است، ما راه ارتباط مستقیم و بدون واسطه‌ با مدیرعامل را برای شما فراهم کرده‌ایم. کاربران گرامی ‌می‌توانند جهت ارائه نظرات و پیشنهادات، درخواست همکاری، دریافت مشاوره کاری و حتی اعلام نارضایتی از عملکرد کارکنان با جناب آقای مهندس علیرضا ترابی ارتباط برقرار کنند، تمام نظرات توسط ایشان در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. کانال‌های ارتباطی زیر برای برقراری ارتباط آسان ارائه شده است.

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را ساده و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

70 مدل دستگاه بسته بندی پیلوپک افقی ، در زیرمجموعه 4 مدل اصلی زیر قرار میگیرند:

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.