پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی خشکبار و صادرات خشکبار به سایر کشورها

بسته بندی خشکبار یکی از اقدامات لازم برای حفظ کیفیت این محصولات و نیز ارائه مدرن آن به بازار به خصوص در بحث صادرات می باشد. خشکبار یکی از محصولات مهمی است که در کشور ما ایران به وفور تولید می شود و همچنین محبوبیت زیادی در میان افراد مختلف دارد. همچنین می دانیم که این مواد از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشند و قیمت بالایی نیز دارند. از این رو توجه به بسته بندی این مواد غذایی با ارزش باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد و جایگاه واقعی خود را به دست آورد. ضمن این که این محصولات از موادی هستند که برای صادرات انتخاب می شوند و در بحث صادرات به ویژه صادرات مواد غذایی به سایر کشورها بسته بندی اهمیت ویژه ای دارد.
مواد غذایی بدون بسته بندی در خطر آلودگی های مختلف قرار دارند
و این آلودگی ها می تواند بر کیفیت مواد غذایی اثر گذار باشد.

خشکبار از مواد غذایی است که اغلب به روشهای سنتی در بازار توزیع می شود به این ترتیب این مواد در معرض انواع آلودگی های محیطی قرار می گیرند و می توانند به اثرات منفی روی سلامتی مصرف کننده داشته باشند. با توجه به توسعه صنعت بسته بندی در کشور امروزه توجه بیشتری به بحث بسته بندی خشکبار می شود و با اصلاح روشهای توزیع و بسته بندی این محصولات نه تنها طول عمر آنها افزایش پیدا می کند بلکه در کیفیت آنها نیز موثر است. از این جهت به مصرف کنندگان داخلی توصیه می شود از محصولات غذایی دارای بسته بندی مناسب استفاده نمایند تا به حفظ سلامتی خود کمک کنند.

تامین خشکبار و فرآوری و بسته بندی خشکبار بر اساس سفارش

قبل از اینکه محصول وارد پروسه صادرات شود و در مراحل آن قرار بگیرد باید تمامی شرایط خریدار و گمرک را برای کشور هدف بررسی کرد تا بهترین نوع محصول صادراتی با استاندارد های مدنظر مشتری و مورد نیاز گمرک فرستنده و گیرنده تامین گردد. برای مثال برخی از این استاندارد ها مربوط به بهداشت می باشد. مثلا کشور آلمان نیاز به پسته با افلاتوکسین بسیار پایین دارد و باید اینچنین محصولی خریداری و فراوری شود و یا استاندارد های بسته بندی خشکبار که بیشتر بر اساس تقاضا مشتریان است. بسته بندی و به خصوص بسته بندی خشکبار در کشور ما با ضعف هایی روبرو می باشد. در کشور ما معمولا محصولات بار ارزش مثل پسته و زعفران به صورت فله ای به سایر کشورها عرضه می شود.

این محصولات در کشورهای صنعتی بسته بندی شده و سپس به سایر کشورها ارسال می شود.

اما امروزه با توجه به پیشرفت های موجود در صنعت بسته بندی خشکبار و در کل بسته بندی، شرکت پیروز پایور اقدام به تولید دستگاه های تمام اتوماتیک بسته بندی خشکبار نموده است. در ادامه با این اطمینان که محصول کیفیت لازم برای اخذ گواهی های لازم را دارد نحوه کلی و مراحل صادرات خشکبار ایران را شرح می دهیم.

بسته بندی خشکبار و لیبل زنی صادراتی

در بسته بندی خشکبار ابتدا محصول مرغوب تامین می شود.
در بسته بندی خشکبار از متریال مرغوب و مناسب استفاده می شود.
پس از تامین محصول و مشخص شدن بسته بندی های مورد نظر غالبا بر روی بسته بندی خشکبار لیبل هایی زده می شود.

این برچسب ها شامل:
اطلاعات شرکت صادرکننده
شرکت واردکننده
مشخصات محصول
تاریخ تولید
تاریخ انقضا
و….
به دلخواه طرفین معامله را در بر می گیرد.
دستگاه های بسته بندی شرکت پیروز پایور با دارا بودن
لیبل زن
تاریخ زن اتوماتیک
کمک شایانی به بسته بندی خشکبار و صادرات آن نموده است.
در محموله های خشکبار فله می توان از درج این اطلاعات و زدن لیبل خودداری کرد و امری تقریبا شخصی است. استفاده از دستگاه های بسته بندی پیروز پایور می تواند کیفیت و زیبایی لازم را در محصول حفظ نماید و آن را ارتقا دهد. اگر به فکر صادرات محصولات خود به سایر کشورها می باشید بهتر است ابتدا نوع و کیفیت بسته بندی محصول خود را بررسی نمایید.

یک بسته بندی خوب و مناسب از ضروریات صادرات موفق است.

همچنین در بحث فروش داخلی نیز بهتر است به بسته بندی توجه بیشتری داشته باشید و از دستگاه های بسته بندی و متریال بسته بندی مناسب استفاده کنید تا شما هم گامی موثر در پیشرفت و رشد صنعت بسته بندی کشور داشته باشید.

دستگاه بسته بندی خشکبار

برای بسته بندی هر محصولی امروزه از دستگاه بسته بندی مناسب آن استفاده می شود.
هر محصول ابعاد و اندازه های مختلف و فرم گوناگونی دارد که در بسته بندی باید مورد توجه قرار گیرد.

همچنین با توجه به افزایش میزان تقاضا برای محصولات مختلف سرعت تولید نیز اهمیت زیادی دارد.
سرعت تولید توسط یک ماشین بسته بندی از سرعت تولید بسته بندی به صورت دستی بیشتر است و همچنین دخالت نیروی انسانی نیز در این روش کمتر است. از این جهت صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تولید انواع ماشین بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی خشکبار را بر عهده گرفته است.

این دستگاه قادر است انواع مختلف بسته بندی خشکبار را انجام دهد و سرعت تولید را بالا ببرد به این ترتیب تولید کننده می تواند بر حسب نیاز خود سرعت بسته بندی را تغییر دهد همچنین ابعاد بسته بندی با توجه به وزن و نوع خشکبار نیز توسط تولید کننده قابل تنظیم است. کاربرد دستگاه بسته بندی خشکبار بسیار ساده است و نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد و نیروی انسانی زیادی برای کار با این دستگاه مورد نیاز نیست.

در صورتی که قصد سفارش دستگاه بسته بندی خشکبار و انواع مختلف ماشین بسته بندی را دارید می توانید با شرکت صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟