پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی رولت و استفاده از بسته بندی پیلوپک

بسته بندی رولت و استفاده از بسته بندی پیلوپک

توسط در مقالات 17 دسامبر 2019

بسته بندی رولت را می توان توسط دستگاه های بسته بندی پیلوپک انجام داد. محصولاتی مانند رولت که به صورت قطعه ای تولید می شوند نیاز به یک دستگاه بسته بندی پیلوپک دارند تا بتوان آنها را به صورت تک عددی بسته بندی نمود.

از ماشین بسته بندی پیلوپک همچنین می توان در بسته بندی کیک , بسته بندی کلوچه و محصولاتی از این دست نیز استفاده نمود. این دستگاه های بسته بندی البته تنها برای بسته بندی محصولات به صورت تک عددی به کار نمی رود بلکه برای بسته بندی محصولاتی مانند بسته بندی کیک های چندتایی , بسته بندی بیسکویت های چندتایی , بسته بندی شکلات های چندتایی و … نیز کاربرد دارند. این محصولات می توانند در یک ظرف و یا یک کاغذ بسته بندی مناسب قرار بگیرند و سپس بسته بندی می شوند.

بسته بندی رولت نیز یکی از کاربردهای دستگاه های بسته بندی پیلوپک است.
این محصول به صورت تک عددی بسته بندی می شود و برای عرضه به بازار آماده گردد.

بسته بندی رولت

رولت یکی از محصولات پرطرفدار است
و مانند هر محصول دیگری برای عرضه به بازار نیاز به یک بسته بندی مناسب دارد.
این محصول می تواند در ابعاد مختلف و متفاوتی بسته بندی شود و این اندازه بر اساس نیاز تولید کننده و خواست وی تعیین می شود. نکته مهمی که در بسته بندی هر محصول باید به آن توجه کرد ضایعات آن است معمولا در هنگام بسته بندی بخشی از محصول و یا لفافه های بسته بندی از بین می رود که به آن ضایعات بسته بندی گفته می شود.

در واقع تولید کنندگان همیشه به دنبال روشهایی هستند تا بتوانند بسته بندی محصولات خود را با کمترین میزان ضایعات انجام دهند و میزان این ضایعات را تا جایی که ممکن است به حداقل برسانند. استفاده از یک دستگاه بسته بندی مناسب می تواند تولید کنندگان را در این کار یاری دهد. دستگاه بسته بندی رولت در مدل پیلوپک یک انتخاب مناسب می باشد.

دستگاه بسته بندی رولت

دستگاه بسته بندی رولت را در بسته بندی رولت و انواع محصولات مشابه می توان به کار برد. این محصولات در ابعاد و اندازه های مشابه با رولت توسط این ماشین بسته بندی آماده می شوند و در بسته بندی های مناسب جای می گیرند. از مهمترین مزایای دستگاه بسته بندی رولت قیمت مناسب آن است همچنین نگهداری آسان و کاربرد ساده این دستگاه از دیگر ویژگی های بارز آن می باشد. شما تولید کنندگان عزیز با استفاده از دستگاه بسته بندی رولت می توانید با صرفه جویی در وقت و هزینه خود بهترین و مناسب ترین بسته بندی را داشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خود را با سرعت دلخواه بسته بندی کنید.

از دیگر ویژگی های مهم دستگاه بسته بندی رولت می توان به :
ساختار ساده
کاربری آسان
تمیزکاری و نگهداری راحت
تنظیم آسان دستگاه
تغییر اندازه و ابعاد بسته بندی محصولات با اندازه های دلخواه
آسان و سریع انجام می شود.

روش کار دستگاه بسته بندی پیلوپک

در اینجا با روش کار دستگاه بسته بندی رولت در مدل پیلوپک جت بسته بندی رولت آشنا می شویم:
در این دستگاه بسته بندی ابتدا محصول به صورت دستی روی ریل نوار نقاله قرار می گیرند این دستگاه می تواند دو طرف و زیر محصول را دوخت بزند. به همین سادگی بسته بندی رولت آماده است توجه نمایید که شما هر محصول دیگری را نیز به همین روش می توانید توسط این ماشین بسته بندی آماده نمایید.

در بسته بندی محصولاتی که به دلیل شکل و ابعاد خاص شان نمی توان آنها را مستقیماً روی ریل نقاله قرار داد دستگاه بسته بندی با فناوری دوخت از بالا به کار می رود. در این دستگاه سلفون یا پوشش بسته بندی روی ریل قرار داده می شود و محصول روی سلفون قرار می گیرد. فک های ماشین بسته بندی از بالا سلفون را دوخت می زنند و به این ترتیب بسته بندی محصول آماده می شود.
این روش بسته بندی در دستگاه بسته بندی پیلوپک است.

تولید دستگاه بسته بندی رولت و انواع کیک در پیروز

برای بسته بندی انواع رولت با تیراژ بالا و سرعت دلخواه می توانید از ماشین بسته بندی تمام اتوماتیک پیلوپک تولید شده در شرکت صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان استفاده نمایید. این روش تمام مراحل بسته بندی و چاپ بر روی بسته را به صورت تمام اتوماتیک توسط همین دستگاه انجام می دهد. از این رو شما با خرید این دستگاه می توانید تمامی مراحل بسته بندی را در کمترین زمان بدون نیاز به دستگاه دیگری انجام دهید. در صورتی که در زمینه دستگاه های بسته بندی نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید با شرکت پیروز پایور در تماس باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟