پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی صنعتی میوه و انواع سیفی جات

بسته بندی صنعتی میوه امروزه با توجه به صنعتی شدن و پرسرعت شدن زندگی روزمره و توجه به بهداشت و بهای تمام شده کالاهای تولیدی اهمیت زیادی پیدا کرده است .صنعتی شدن صنایع بسته بندی از جمله بسته بندی صنعتی میوه جز لاینفک این پروسه می باشد. در کشورهای پیشرفته کمتر اجناسی را می توان یافت که فاقد بسته بندی باشند حتی میوه و سبزیجات نیز در این کشورها دارای یک بسته بندی مناسب می باشند. یعنی شما اگر برای خرید هندوانه بروید به سختی می توانید یک هندوانه کامل برای خرید بیابید بلکه این میوه به صورت بسته بندی در سایزهای مختلف یافت می شود.

همچنین انواع سبزیجات و صیفی جات نیز در بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می شود.

در کشور ما هم با توجه به بحران آب و خاک تولید اینگونه محصولات هرساله کم شده و لزوم نگهداری و مصرف بهینه باعث استقبال مصرف کننده و تولید کننده از بسته بندی صنعتی میوه می گردد. بسته بندی های خلاق بر روی محصولات می تواند فروش محصول را دو چندان کند چاپ های مختلف بر روی بسته بندی صنعتی میوه که نمایانگر محصول و مزایای استفاده از آن می باشد می تواند کمک زیادی به جلب توجه مشتری و خرید با یک نگاه گردد.

مزایای بسته بندی صنعتی میوه

بسته بندی به صورت کلی دارای مزایایی است که برای بسته بندی هر نوع محصولی صدق می کند.
هیچ محصول بسته بندی شده ای وجود ندارد که بتوان گفت بسته بندی باعث کاهش کیفیت آن شده باشد و همیشه یک بسته بندی خوب می تواند اثرات بسیار خوبی روی کیفیت نهایی محصول و افزایش ماندگاری آن داشته باشد.

در این جا با برخی از مزایای بسته بندی صنعتی میوه و صیفی جات آشنا می شویم:
از مزایای بسته بندی صنعتی انواع میوه و صیفی جات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-ماندگاری سه برابر بیشتر
2-عدم تبخیر آب درون میوه
3-دستچین شدن و سورت در هنگام بسته بندی
4-صادرات با ارزش افزوده بیشتر

برای اینکه بتوانیم تک تک این مزایا را در بسته بندی میوه داشته باشیم نیاز است تا از یک بسته بندی با کیفیت برای اینکار استفاده کنیم. دستگاه بسته بندی یکی از مهمترین ملزومات در بسته بندی است و سپس یک پوشش بسته بندی مناسب نیز مورد نیاز است تا در نهایت میوه و سبزیجات و هر محصول دیگر را به سادگی بتوان بسته بندی نموده و برای عرضه به بازار آماده نمود.

ویژگی بسته بندی صنعتی میوه و دستگاه بسته بندی

از مهم ترین ویژگی هایی که بسته بندی میوه باید داشته باشد :
• محافظت کننده از میوه و سبزیجات در مقابل نور
• ضد آب و کاملا آب بندی شده برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت
• جلوگیری از نفوذ هوا به داخل بسته بندی
• متریال مناسب و کاملا بهداشتی
• دارای طراحی و ظاهر مناسب
• کاربرد ساده و آسان باز شو

دستگاهی که برای بسته بندی میوه و بسته بندی مواد غذایی به کار می رود نیز باید دارای ویژگی هایی باشد که آن را برای انجام این کار مناسب نماید.
از مهم ترین ویژگی های ماشین بسته بندی صنعتی میوه می توان به
• عدم استفاده از دست و دخالت نیروی انسانی در بسته بندی میوه
• افزایش سرعت بسته بندی
• بسته های یکسان و یک شکل
• ظاهر مناسب بسته بندی به صورت شکیل و زیبا
• بسته بندی میوه تر و خشک
• بسته بندی میوه به صورت اسلاید و یا کامل
اشاره نمود.

شکل ظاهری بسته بندی باید به گونه ای باشد که نگهداری از آن آسان باشد و بتوان آن را در کنار دیگر مواد غذایی درون یخچال به سادگی نگهداری نمود. میوه یکی از مهم ترین مواد غذایی مورد نیاز در هر جامعه است در کشور ما نیز مصرف میوه بسیار زیاد است اما از طرفی ضایعات میوه نیز بسیار چشمگیر است. اما یک بسته بندی مناسب برای میوه می تواند به میزان زیادی از این ضایعات جلوگیری نماید. روشی که در سایر کشورهای پیشرفته نیز در پیش گرفته شده است و توانسته است تا حدود زیادی از هدر رفت این ماده غذایی ارزشمند جلوگیری نماید.
همچنین میوه در بسته بندی مناسب برای صادرات نیز بسیار با اهمیت است.
تمامی این موارد باید در بسته بندی صنعتی میوه و سبزیجات رعایت شود.

دستگاه بسته بندی صنعتی میوه

صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان انواع دستگاه بسته بندی را تولید می نماید.
تمامی مزایای گفته شده را می توانید در انواع مختلف ماشین های بسته بندی این شرکت بیابید.

استفاده از ماشین آلات بسته بندی تمام اتوماتیک پیروز پایور سپاهان به شما امکان تولید انبوه انواع محصول و عرضه آنها در بسته بندی های زیبا با ظاهری شکیل و متنوع را می دهد. از این جهت شما می توانید با استفاده از ماشین بسته بندی پیروز تنوع بالایی در عرضه محصولات خود داشته باشید و مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن راضی و خوشنود نگهدارید. شما می توانید با یک دستگاه بسته بندی مناسب میوه و سبزیجات و دیگر محصولات خود را با یک بسته بندی مناسب در بازارهای داخلی و جهانی عرضه نمایید.
راه ورود به بازارهای جهانی و صادرات داشتن بسته بندی خوب و عرضه مناسب محصول است.

باید بدانید که شیوه های سنتی تولید و عرضه میوه و سبزی دیگر در جهان خریداری ندارد
و شما نیز به عنوان یک تولید کننده یا عرضه کننده به یک بسته بندی مناسب نیاز دارید. با استفاده از دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک ساخت پیروز پایور سپاهان می توانید گامی مهم در صنعتی کردن انواع بسته بندی داشته باشید. پیروز پایور سپاهان انواع دستگاه های بسته بندی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می نماید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟