پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی غذای گرم و انواع غذاهای رستورانی

بسته بندی غذای گرم و انواع غذاهای رستورانی

توسط در مقالات 17 دسامبر 2019

بسته بندی غذای گرم اهمیت زیادی دارد. غذای گرم که توسط رستوران ها , کترینگ ها و … ارائه می شود نیاز به یک بسته بندی مناسب دارد تا بتوان آن را به همان صورت گرم و تازه به دست مشتری رساند. غذاها هر چقدر هم خوش طعم و خوشمزه باشند زمانی که سرد شده باشند طعم خود را نشان نمی دهند و هیچ کس از غذای سرد شده خوشش نمی آید. اگر رستوران یا کترینگ دارید می توانید با بسته بندی غذای گرم و تازه را به دست مشتری خود برسانید و رضایت او را جلب نمایید. غذای بیرون بر یا رستورانی امروزه بسیار پر اهمیت است و افراد به دلیل مشغله های زیاد خود از غذاهای بیرون استفاده می کنند. مهم ترین ویژگی که این غذاها باید داشته باشد پس از کیفیت و پخت خوب باید گرم و تازه به دست مشتری برسند.
غذا نباید به اصطلاح از دهن افتاده باشد
به همین دلیل است که نیاز به یک بسته بندی مناسب دارد.

بسته بندی غذای گرم:

بسته بندی غذای گرم را می توان در جعبه یا ظروف یکبار مصرف ارائه داد.
هر دو شکل بسته بندی غذا رایج می باشد و تولید کننده می تواند با توجه به نوع غذا, شرایط و بودجه خود از بسته بندی مورد نیاز خود استفاده نماید. بسته بندی غذای گرم می تواند دمای غذا را حفظ نماید و آن را در طول جابجایی و رساندن غذا به دست مشتری ثابت نگه دارد. در این روش هوای داخل بسته بندی تخلیه می شود و از خروج هوای گرم به بیرون جلوگیری می شود به این ترتیب غذا برای مدت زمان بیشتری گرم می ماند. هواگیری و میکروب زدایی یکی از مهم ترین اقداماتی است که در بسته بندی مواد غذایی باید انجام داد.
از بسته بندی غذای گرم می توان در بسته بندی انواع غذاهای آماده شامل:
بسته بندی پیتزا ، بسته بندی همبرگر و کباب لقمه و بسته بندی انواع فست فود
بسته بندی پیراشکی , ساندویچ
بسته بندی چلو خورش و کباب
بسته بندی نان
و انواع غذاهای دیگر استفاده نمود.
از مهم ترین مزیت های بسته بندی غذای گرم و آماده بهداشتی بودن آن است.

اهمیت بسته بندی غذای گرم

شما به عنوان یک تولید کننده غذا برای عرضه بهداشتی غذاهای خود می توانید از یک بسته بندی مناسب استفاده نمایید. جلوگیری از آلودگی غذا به میکروب و جذب هوا به درون غذا و سرد شدن آن توسط یک بسته بندی خوب انجام می شود. بسته بندی می تواند در ابعاد و اشکال مختلف با طراحی های متفاوت باشد.

بسته بندی خوب همچنین یک تبلیغ بسیار عالی برای رستوران و غذاخوری شما می باشد. یک بسته بندی معمولی نمی تواند حس خوبی به مشتری القا کند ضمن اینکه این بسته بندی ها بخارات ناشی از غذا را دوباره به خود جذب می کنند و در هنگام باز کردن بسته بندی غذا حالت ناخوشایندی به خود می گیرد.

از این رو نیاز است تا در روش بسته بندی غذای گرم یک بازبینی اساسی صورت گیرد.
امروزه دیگر از ظروف پلاستیکی برای بسته بندی نباید استفاده کرد بلکه جعبه های مقوایی و یا ظروف فویل و آلومینیومی بهترین گزینه برای بسته بندی غذای گرم می باشند. پلیمر ها دیگر برای بسته بندی مواد غذایی آماده مناسب نمی باشند
پس بهتر است آنها را فراموش کنید و در بسته بندی مواد غذایی خود تجدید نظر نمایید.

دستگاه بسته بندی غذای گرم

شما به عنوان تولید کننده برای تهیه غذای خود زحمت زیادی کشیده اید بنابراین لازم است که آن را در یک بسته بندی خوب و مرغوب به دست مشتری برسانید تا اشتهای مشتری با دیدن آن تحریک گردد و به غذای شما تمایل پیدا کند. همچنین این کار باعث می شود تا مشتری از کیفیت غذای شما مطمئن شده و برای دفعات بعدی نیز از شما سفارش غذا درخواست نماید. شما همچنین می توانید ظاهر زیبای غذای خود را با یک بسته بندی مناسب حفظ نمایید و در هنگام باز کردن جعبه مشتری با یک غذای با کیفیت با ظاهری مناسب و جذاب مواجه شود. شما می توانید از یک دستگاه بسته بندی غذای گرم برای این کار استفاده نمایید. این دستگاه می تواند غذای شما را در بسته بندی دلخواه تان به خوبی و با سرعت بالا بسته بندی نماید.

ضمن این که این دستگاه ها اتوماتیک هستند
و بدون دخالت دست بسته بندی را انجام می دهند.
دستگاه بسته بندی غذای گرم می تواند در ابعاد مختلف غذای شما را بسته بندی نماید.
این ابعاد قابل تنظیم می باشند که متناسب با نوع غذا و نوع بسته بندی انتخاب می شود.

نوع پوشش بسته بندی غذای گرم

استفاده از بسته بندی مناسب برای مواد غذایی آماده بسیار مهم است.
غذای به صورت داغ و با دمای بالا درون ظروف بسته بندی کشیده می شود از این رو مواد نامرغوب ممکن است در اثر تماس با غذای گرم تولید سم نمایند و باعث تولید برخی مواد خطرناک در طولانی مدت گردند. اگر تولید کننده غذا یا صاحب یک رستوران هستید بهتر است تجدید نظری در نوع پوشش بسته بندی خود داشته باشید و از بسته بندی های قابل بازیافت و سازگار با طبیعت استفاده نمایید. با این کار شما می توانید به محیط زیست خود نیز کمک نماید.

دستگاه بسته بندی غذای گرم در پیروز پک به شما در بسته بندی غذاهای رستورانی و انواع مواد غذاهای آماده در ابعاد مختلف به شما کمک می نماید. این ماشین بسته بندی با موتور قدرتمند خود آماده است تا با سرعت دلخواه در خدمت شما عزیزان باشد.
برای سفارش این دستگاه بسته بندی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟