پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی محصولات متنوع برای راه اندازی شغل دوم

توسط 26 آذر 1398

بسته بندی محصولات می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی شغلی جدید و پر درآمد باشد. بسیاری به دنبال راه اندازی کسب و کاری برای خود می باشند. و یا به دنبال شغل دوم برای افزایش درآمد خود هستند شاید شما هم دارای سرمایه کمی باشید و به دنبال راه اندازی شغلی مناسب جهت افزایش درآمد هستید. شغلی که در منزل بتوانید به راحتی انجام دهید. برای انتخاب شغل دوم از نظر اینکه شغل جانبی به حساب می آید باید معیارهایی را در نظر داشته باشید از این نظر که شما زمان کمتر و تمرکز کمتری روی کار دارید و تمایل دارید این کار در منزل انجام شود تا وقت و انرژی تان برای رسیدن به شغل اول که شغل اصلی شما محسوب می شود از بین نرود.

یکی از شغل های مناسب برای شغل دوم بسته بندی محصولات است.
شما می توانید تنها یک بسته بندی کننده صرف باشید و محصولات تولیدی دیگر شرکت ها را بسته بندی کنید و به درآمد بیشتر برسید و یا اینکه محصولات خود را توسط خودتان بسته بندی کنید و برای این کار نیازی به استخدام نیروی جدید و یا استفاده از خدمات دیگر شرکت ها نداشته باشید.
در هر صورت بسته بندی محصولات یکی از مهمترین مقوله ها در بازار امروز برای
1. رقابت
2. تبلیغات
3. و برندسازی
است و نیازمند توجه ویژه ای می باشد.

بسته بندی محصولات در منزل

می توانید بسته بندی محصولات و یا حتی تولید برخی از این محصولات را در محیطی کوچک و یا در منزل آغاز نمایید.
از نمونه محصولات مختلف در تولید و بسته بندی می توان به
• بسته بندی نان
• بسته بندی کیک و کلوچه
• بسته بندی قند
• بسته بندی سبزیجات و میوه جات
• بسته بندی قاشق یکبار مصرف
• بسته بندی حبوبات و خشکبار
و سایر محصولات دیگر اشاره نمود.
بسته بندی این محصولات به گونه ای است که به سادگی در منزل قابل انجام است.
در دنیای رقابتی فعالیتهای اقتصادی حرف اول را خریدار می زند.
در واقع این مشتری است که هزینه های ما را پرداخت می کند. بنابراین جلب نظر مشتری در نگاه اول بسیار حائز اهمیت می باشد. هرچه محصول شکیل تر و قابل اعتماد تر برای مشتری باشد سریعتر به خرید آن اقدام می نماید. همچنین رعایت اصول بهداشتی در بسته بندی محصولات نیز اهمیت زیادی دارد و برای مشتری بسیار مهم است. برای جلب توجه مشتری می توان از یک بسته بندی مناسب و با کیفیت و زیبا استفاده نمود. به این ترتیب در کنار ارائه محصول با کیفیت استفاده از بهترین بسته بندی محصولات می تواند بالاترین تاثیر را در میزان فروش ما داشته باشد.

استفاده از دستگاه بسته بندی محصولات

برای داشتن یک بسته بندی خوب باید از دستگاه بسته بندی مناسب استفاده نمود. بدون ماشین بسته بندی انجام بسته بندی محصولات کار بسیار سخت و حتی غیر ممکنی است زیرا سرعت بسته بندی با دست خیلی کن است و اصلا صرفه اقتصادی ندارد همچنین این کار از نظر بهداشتی نیز درست نیست و بهتر است بسته بندی محصولات توسط یک ماشین بسته بندی تمام اتوماتیک با دقت و کیفیت بالا انجام شود. این کار به ما بسته بندی های یکسان و یک اندازه تحویل می دهد که در نظر مشتری نیز شکیل و زیبا می رسد.
با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک پیروز پایور سپاهان -سرعت-بهداشت و ایمنی را در صنعت تجربه کنید.
توسط دستگاه بسته بندی شما می توانید سرعت کار خود را تنظیم کنید و بسته به وضعیت بازار و شرایط خود این سرعت را کم یا زیاد نمایید. این کار به سادگی و با استفاده از تنظیمات دیجیتالی انجام می شود. همچنین ابعاد بسته بندی محصولات نیز در این دستگاه های بسته بندی کاملا قابل تنظیم است و شما می توانید بسته به محصولی که تولید یا بسته بندی می کنید این ابعاد را تغییر دهید.

بسته بندی محصولات سریع ، بهداشتی و شکیل

بطور مثال شما می توانید با بسته بندی نان لواش و عرضه آن به سوپرمارکت ها با کمترین سرمایه و یا بسته بندی میوه جهت مراسم های مختلف شغل دومی داشته باشید و یا اگر در فکر راه اندازی یک کار تولیدی مانند تولید اسکاچ هستید می توانید با استفاده از دستگاه بسته بندی پیروز پایور برای خود شغلی پردرآمد داشته باشید.

دستگاه های تمام اتوماتیک پیروز پایور سپاهان با خدمات پس از فروش ده ساله و گارانتی یکساله و بیش از چهار دهه تجربه این ادعا را دارد تا بتواند به اقتصاد خانوارها و همچنین ارتقای سطح بهداشت محصولات تولیدی و بسته بندی کمک کند. همچنین اگر صاحب مشاغلی همچون تولید نان فانتزی و یا فست فود می باشید می توانید با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک:

بسته بندی نان
بسته بندی همبرگر
بسته بندی پیتزا
بسته بندی مواد غذایی آماده
و بسته بندی محصولات دیگر نسبت به ارتقای سطح کیفی و بهداشتی محصولات خود کنید.
اگر تولیدی لباس دارید میتوانید با بسته بندی مناسب برای خود برند ایجاد کرده
و در کسب و کار خود پیشرفت کنید.

تولید دستگاه بسته بندی با پیروز پک

صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان نقش مهمی در برندسازی و صنعت بسته بندی کشور دارد و با تولید مدرن ترین و مجهزترین دستگاه های بسته بندی که با قیمت بسیار مناسب عرضه می شوند سعی در بهبود کیفیت بسته بندی محصولات مختلف و متنوع در کشور دارد. برند سازی مقوله ای جالب و قابل توجه می باشد که در مقاله بعدی بیشتر به این مورد می پردازیم و این که چگونه ماشین سازی پیروز تبدیل به یک برند در صنعت بسته بندی شد. همچنین شما توسط یک بسته بندی مناسب به سادگی می توانید نام تجاری خود را به یک برند در زمینه کاری تان تبدیل کنید.
پس به بسته بندی محصولات خود بیشتر اهمیت بدهید
و همین امروز برای مشاوره با ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور تماس بگیرید.

همانطور که اشاره شد, برای بسته بندی با کیفیت و با سرعت بالا, بهتر است از دستگاه بسته بندی مناسب برای محصول مربوطه استفاده کنید. از دستگاه های بسته بندی پیروز پک می توان

  1. دستگاه بسته بندی لباس
  2. دستگاه بسته بندی کیک یزدی
  3. دستگاه بسته بندی بستنی
  4. دستگاه بسته بندی رولت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید