پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی مدرن مواد غذایی با جدیدترین فناوری های نانو

توسط 26 آذر 1398

بسته بندی مدرن مواد غذایی به جهت افزایش عرضه و تقاضا برای مواد غذایی از اهمیت زیادی برخوردار است.

امروز پس از گذشت 5 هزار سال از تاریخ نگهداری از مواد غذایی محققان در تلاشند تا از تکنولوژی های جدید مانند تکنولوژی نانو در بسته بندی مدرن مواد غذایی استفاده کنند تا کیفیت و طول عمر مواد غذایی را افزایش دهند. خوشبختانه این بسته بندی مدرن مواد غذایی مورد توجه مشتریان قرار گرفته و با استقبال چشمگیری در بازار مواد غذایی روبرو شده است.

اهمیت بسته بندی مدرن مواد غذایی

غذا بخش مهمی از فرهنگ ما است،
بنابراین جای تعجب نیست که انبوهی از طرحهای بسته بندی مدرن مواد غذایی به همراه افزایش تولید مواد غذایی وجود دارد. این که آیا این یک غذای باکیفیت است یا یک وعده غذایی معمولی، طراحی فوق العاده بسته بندی محصول نقش بسیار مهمی در افزایش فروش دارد. یک برچسب، جعبه یا کیسه که به خوبی طراحی شده است در قفسه فروشگاه ها می تواند باعث رونق یا کساد کار فروش محصولات شود.

هنگامی که شما آشپز یا مصرف کننده مواد غذایی هستید، برای شما مواد تشکیل دهنده و محصولاتی که خوشمزه، سالم و با کیفیت بالا هستند، مهم است. و هنگامی که شما یک طراح حرفه ای هستید، به طرح های بسته بندی مدرن مواد غذایی نگاه می کنید:
تایپوگرافی ظریف
عکاسی دهان
و عکاسی و طراحی کلی.

بسته بندی مدرن مواد غذایی با فناوری نانو

در واقع در بسته بندی مدرن مواد غذایی ، بسته به شرایط محیطی مختلف واکنش نشان می دهد و فساد یا سلامت مواد غذایی را مشخص می نماید. در بسته بندی مدرن مواد غذایی با فناوری نانو از نفوذ اکسیژن که مسئله سازترین عامل در فساد مواد غذایی است جلوگیری می شود و پلاستیک های جدید با استفاده از نانو ذرات جهت طراحی و چاپ و بسته بندی مدرن مواد غذایی استفاده می شوند. نانو ذرات در این پلاستیک ها به صورت زیگزاگی قرار گرفته و مانع عبور اکسیژن می شوند.

با استفاده از نانو ذرات، می توان
فیلم های آنتی باکتریال، مقاوم و سبک
با نفوذپذیری بخار آب، اکسیژن، باکتری، میکروب
و همچنین قابل بازیافت
و مقاوم در برابر دما ساخت.

اهدافی که در بسته بندی هوشمند مواد غذایی مورد توجه است:

ارائه زمان و تاريخ
نمايش رشد ميكروب
عمل آنتي ميكروبيال
جذب بو و طعم يا افزايش آنها
نمايش نشت يا فساد مكروبي
گرمايش و سرمايش ماده غذايي
شرکت پیروز پایور سپاهان با داشتن سالها تجربه در زمینه تولید دستگاه بسته بندی جهت بسته بندی مدرن مواد غذایی آماده ارائه جدیدترین روش های بسته بندی هوشمند و هرچه بهتر نگه داشتن مواد غذایی تولیدی شرکت شما عزیزان می باشد

برخی از ماشین آلات تولید پیروز پک:

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja