پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی کیک و هنر بسته بندی برای فروش بیشتر

بسته بندی کیک و هنر بسته بندی برای فروش بیشتر

توسط در مقالات 17 دسامبر 2019

بسته بندی کیک یکی از مهارت هایی است که تولید کنندگان این محصول برای عرضه آن به بازار داخلی و خارجی باید فرا بگیرند. کیک ها انواع مختلفی دارند و از محصولات پرطرفدار در میان تمامی افراد جامعه است از این رو بسته بندی کیک اهمیت زیادی در بازاریابی و فروش این محصول پیدا کرده است.

امروزه بسته بندی کالا به بخش اصلی و نمایان شیوه زندگی ما تبدیل شده است. در هر کجا و با هر شیوه های که زندگی می کنید به بسته بندی نیاز دارید. از مهم ترین عوامل موفقیت در بسته بندی می توان به دو عامل مهم زیر اشاره کرد:
• نوآوری در طراحی بسته بندی
• نوآوری در فناوری بسته بندی

این به این معنا است که ما می توانیم برای طراحی بسته بندی های مختلف از هنر و خلاقیت کمک بگیریم و از این دو فاکتور مهم برای تولید بسته بندی های مطلوب و مشتری پسند استفاده نماییم. این روش در بسته بندی محصولات باعث می شود تا در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل محصول را به مشتری معرفی نمود.

بسته بندی کیک در طرح ها و رنگ های متفاوت

کیک از جمله محصولاتی است که تنوع زیادی در نوع , طعم و اندازه دارد. این محصول بسیار پرطرفدار است و نیاز به یک بسته بندی مناسب برای آن در هر جامعه ای ضروری به نظر می رسد. برای بسته بندی کیک می توان با استفاده از طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع روی بسته بندی نظر مصرف کننده را در کمترین زمان ممکن جلب نمود. با یک بسته بندی مناسب می توان از لحاظ روانی روی مشتری تاثیر گذاشته و سبب تحریک احساسات و یا ایجاد معانی خاص در وی شد. که در نهایت مصرف کننده تشویق و ترغیب و یا گاهی وادار به خرید می گردد.
کیفیت کیک در فروش آن بسیار مهم است.
اما بسته بندی کیک نیز می تواند در اکثر موارد فروش و جذابیت محصول را چند برابر نماید. آمارها نشان می دهد که 33 درصد مردم آمریکا بدون تصمیم قبلی خرید می نمایند و در این جاست که نقش بسته بندی به منظور ایجاد انگیزه خرید در مصرف کننده جلوه گر می شود و ممکن است سبب لطمات جبران ناپذیر و زیان اقتصادی برای تولید کنندگان می شود. طراحی نامناسب در بسته بندی کیک و سایر محصولات از راهیابی آن کالا به بازار ممانعت خواهد کرد. بسته بندی کیک خود می تواند یک روش تبلیغاتی موثر باشد.

نکات مهم در بسته بندی کیک

در بسته بندی کیک و هر محصول دیگری باید به دو موضوع توجه داشت:
• نوع کیک
• میزان مصرف کیک
این مورد برای هر نوع محصولی نیز قابل تعمیم است.
بسته بندی کیک و مسائل مهم در خرید محصول توسط مشتری
از مهم ترین مسائلی که باید در بسته بندی کیک به آن توجه نمود می توان به
• میزان جلب توجه بسته بندی کیک
• نمایان و آشکار بودن محصول و نوع آن
• به یاد ماندنی بودن بسته بندی کیک
• ارتباط برقرار کردن با مشتری
اشاره نمود.
جلب توجه مشتری توسط یک بسته بندی مناسب از مهم ترین مسائلی است که مشتری را وادار و یا تشویق به خرید آن محصول می نماید.

افزایش جذابیت در بسته بندی

برای افزایش دلایل خرید کالای خاص خود توسط مشتری می توانید موارد زیر را در بسته بندی آن رعایت نمایید:
بسته بندی کیک و یا سایر محصولات بهتر است کاملا نمایان و آشکار باشد
و خریدار بتواند سریع کالای مورد نظر خود را دریابد.
در غیر این صورت ممکن است به برند مشابهی مراجعه نماید.

به یاد ماندنی بودن بسته بندی کیک باعث می شود مشتری برای خرید دوباره به آن مراجعه نماید.
زمانی که کیفیت محصول مرغوب باشد و در یک بسته بندی مناسب پیچیده شده باشد به بهترین وسیله و ابزار برای خریدهای مکرر مشتری تبدیل می شود. مصرف کننده همواره به سمت محصولاتی می رود که از قبل آنها را مصرف کرده و با آنها آشنایی دارد. استفاده از تصاویر زیبا و جذاب سه بعدی و یا تصاویر موثر در بسته بندی کیک می توان کشش لازم را در مشتری برای خریدهای بعدی ایجاد نمود. بسته بندی کیک با ایجاد ارتباط با مشتری می تواند از کالای درون خود به مشتری اطلاعات دهد. به طور کلی هر گونه تغییر مثبت در بسته بندی می تواند شانس جدیدی برای آن محصول باشد. تنوع در بسته بندی کیک می تواند از جمله امتیازات و ویژگی های خاصی باشد که تولید کنندگان برای محصول خود می توانند در نظر بگیرند.
تنوع و جذابیت در بسته بندی کیک یکی از مهم ترین روشهای تبلیغات برای آن است
و می تواند با روحیه تنوع طلبی مشتریان سازگار باشد.

دستگاه بسته بندی کیک

یکی از موارد مهمی که در بسته بندی کالا و محصولات مختلف باید به آن توجه نمود نوع پوشش بسته بندی و نیز دستگاه بسته بندی است که از آن برای بسته بندی محصول استفاده می کنیم. امروزه دستگاه ها و ماشین بسته بندی مختلفی وارد بازار شده است که هر کدام کارایی و قابلیت های خاص خود را دارند و برای بسته بندی رده خاصی از محصولات به کار می روند برای مثال برای بسته بندی محصولات جامد از یک مدل دستگاه و برای بسته بندی محصولات مایع از نوع دیگری از دستگاه های بسته بندی استفاده می شود. در این میان انتخاب مناسب دستگاه بسته بندی با کیفیت می تواند روی روند تولید و بسته بندی محصول و عرضه آن به بازار مصرف تاثیر گذار باشد.
تولید دستگاه بسته بندی کیک از خدماتی است که در صنایع بسته بندی پیروز پایور انجام می شود.
این دستگاه بسته بندی افقی قادر است انواع کیک و سایر محصولات مشابه در ابعاد و اندازه های مختلف را بسته بندی نماید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟