پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بهترین بسته بندی غذای بیرون بر

توسط 10 اسفند 1401

بهترین بسته بندی غذای بیرون بر باید دارای ویژگی‌های به خصوصی باشد و کارخانجاتی که در زمینه تولید فراورده‌هایی غذایی، رستوران‌ها یا آشپزخانه‌های تهیه غذا فعالیت دارند می‌بایست توجه ویژه‌ای به این امر نشان دهند. بسته بندی غذا به شکلی کاملا بهداشتی,زیبا و چشم‌نواز, در درجه اول می‌تواند به حفظ طعم و کیفیت غذا کمک کند و در گام بعدی، سبب شود تا بسته بندی جذاب محصولات شما توجه مشتری را, در مقایسه با همکاران , به خوبی جلب نماید. بنابراین اگر در زمینه غذاها و مواد خوراکی فعالیت داربد به منظور آشنایی با ویژگی‌ها و مشخصات یک بسته بندی غذای بیرون بر مناسب، همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی نبات , دستگاه بسته بندی نان , دستگاه بسته بندی باسلوق و … به لینک مربوطه مراجعه کنید.

چرا بسته بندی غذاهای بیرون بر اهمیت دارد؟

بهترین بسته بندی غذای بیرون | پیروزپک سپاهان

بهترین بسته بندی غذای بیرون 

زندگی در شهرها و درگیر شدن با مسائل کاری و روزمره, سبب شده تا تهیه غذا برای افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند کمی دشوار باشد. به همین علت شاهد آن هستیم که افراد زیادی امروزه وعده‌های غذایی مورد نیاز خود را از فست‌ فودها، رستوران‌ها و یا کترینگ‌ ها تهیه می‌کنند. نکته بسیار مهمی که در مورد این امر وجود دارد بسته بندی این محصولات است که به صورت بیرون بر در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. این بسته بندی باید کاملا متناسب با نوع غذا باشد تا در مرحله اول بتواند طعم و کیفیت غذا را حفظ کند, از آلوده شدن آن در مرحله تحویل جلوگیری کند و در نهایت بتواند با طراحی زیبا و چشم نوازی که دارد, توجه مشتریان را به خود جلب نماید. به همین دلیل امروزه رستوران‌ها و به طور کلی افرادی که در زمینه تهیه غذا فعالیت دارند همواره به دنبال استفاده از بهترین تجهیزات برای بسته بندی غذاهای بیرون بر هستند. در ادامه، شما را با بخشی از این تجهیزات آشنا خواهیم کرد.

  • دستگاه بسته بندی سیل

اگر احتمالا قبلا این دستگاه را مشاهده کرده باشید می‌دانید که از آن برای پلمب نمود ظروف پلاستیکی و قرارگیری درپوش پلاستیکی در قسمت دهانه ظرف استفاده می‌گردد. لفافی که به این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد قابل انتخاب از نوع طرح‌دار یا شفاف خواهد بود. برخی از محصولات خوراکی که می‌توان از دستگاه سیل برای بسته بندی آنها استفاده نمود شامل سبزی, ترشی, ماست, سالاد و به طور کلی محصولاتی هستند که مشتری به صورت تک نفره قرار است از آن استفاده نماید. بسته بندی به کمک این دستگاه سبب می‌شود تا در درجه اول، ظاهر بسته بندی بسیار مناسب باشد و در درجه بعدی، امکان حمل و نقل آن بسیار ساده‌تر باشد. به جرئت می‌توان گفت به منظور بسته بندی غذاهای بیرون بر,دستگاه سیل یکی از بهترین محصولات بازار شناخته می‌شود. دستگاه وکیوم سیل که یکی از انواع دستگاه سیل است نیز می‌تواند برای بسته بندی غذاهای سرد در رستوران‌های فست فود مورد استفاده قرار گیرد. سالاد و انواع ساندویچ سرد از جمله این فراورده‌های غذایی می‌باشند.

  • دستگاه بسته بندی شیرینگ

همانطور که احتمالا از نام این دستگاه متوجه شدید، از این دستگاه می‌توان به منظور شیرینگ نمودن غذاهای رستورانی استفاده نمود. دستگاه بسته بندی شیرینگ در دو مدل تونلی و کابینی موجود می‌باشد که هریک دارای کاربری‌های مخصوص هستند. به عنوان مثال اگر قصد دارید محصولات بسیار کوچک و سبک وزن نظیر نان، چای، تخم مرغ، شکلات, انواع غذاهای بیرون بر و… را بسته بندی نمایید,دستگاه شیرینگ کابینی می‌تواند بهترین انتخاب باشد. ضخامت بسته بندی شیرینگ می‌تواند متفاوت باشد اما در نهایت, عملکرد آن به شکل سلفون پیچی در اطراف محصول انجام می‌گیرد. دستگاه شیرینگ پک کابینی در دو مدل رومیزی و ایستاده قابل خریداری می‌باشد.

در مقابل,دستگاه شیرینگ تونلی به منظور بسته بندی محصولات سنگین وزن نظیر پک‌ های نوشابه و آب معدنی و یا کارتن‌های بزرگ انتخاب بسیار مناسبی هستند چرا که ضخامت پک بسیار بالا بوده و از مقاومت خوبی برخوردار می‌باشد. بر اساس تعاریفی که در این بخش مطالعه نمودید باید گفت از دستگاهای شیرینگ نیز به راحتی می‌توان به منظور بسته بندی غذاهای بیرون بر,جعبه‌های کوچک و… استفاده نمود.

برای بسته بندی غذاهای بیرون بر از چه تجهیزاتی استفاده می‌گردد؟

دستگاه بسته بندی شیرینگ | پیروزپک سپاهان

در حال حاضر بسیاری از فعالیت‌هایی که در زمینه تهیه غذا مشغول به کار هستند از دستگاه‌های مدرن از جمله سیل و شیرینگ استفاده می‌نمایند که نوع آن می‌تواند بر اساس فضای رستوران و یا هزینه‌ای که برای خرید دستگاه در نظر گرفته می‌شود متفاوت باشند. بسته بندی این فراورده‌های غذایی,با اشکال, اندازه و وزن بسیار مناسبی تهیه می‌شوند و پس از تائید از نظر رنگ,لوگو و… به مرحله چاپ می‌رسند. شاید این امر در نگاه شما بسیار ساده به نظر برسد اما وجود یک بسته بندی جذاب برای غذاهای بیرون بر می‌تواند از نظر بازاریابی بسیار حائز اهمیت باشد.

بهترین بسته بندی غذای بیرون بر و نکات مهم آن

در بخش قبلی, شما را با تجهیزات مناسبی که به منظور بسته بندی غذاهای بیرون بر استفاده می‌گردد آشنا کردیم اما باید بدانید این تنها موضوعی نیست که حائز اهمیت است. در بسته بندی غذاهای آماده و بیرون بر, چندین نکته وجود دارند که توجه آنها می‌تواند تاثیر زیادی در جلب توجه مخاطبین و مشتریان شما داشته باشد. در این بخش قصد داریم نگاهی به این نکات بیندازیم.

تناسب پک بسته بندی باید با غذا 

دستگاه بسته بندی | پیروزپک سپاهان

دستگاه بسته بندی | پیروزپک سپاهان

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام بسته بندی غذاهای بیرون بر باید به آن توجه کنید تناسب پک با نوع غذا می‌باشد. برای این منظور,باید بتوانید یک طراحی مناسب برای پک در نظر بگیرید و انتخاب کنید که غذاها, به ویژه غذاهای فست فودی چگونه قرار است در کنار یکدیگر قرار گیرند. نکته مهم در انتخاب پک, میزان بودجه‌ای است که برای این کار در نظر گرفته‌اید. طبیعتا هرچه پک شما از قسمت‌های بیشتری برخوردار باشد، هزینه چاپ آن نیز بیشتر خواهد بود.

تحمل بسته بندی با وزن غذا 

در انتخاب بسته بندی غذای بیرون بر توجه کنید که این بسته بندی در دستگاه بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که بتواند وزن غذا را تحمل کند. بیش از حد بزرگ یا کوچک بودن پک می‌تواند ظاهر ناخوشایندی به غذا ببخشد بنابراین حتما در هنگام انتخاب پک, ظرفیت غذا را در نظر بگیرید.

زیبا و باکیفیت بودن بسته بندی غذای بیرون بر

احتمالا در برخی مواقع دیده‌اید که غذای داغ, سبب شده تا بسته بندی آن، فرم اولیه خود را از دست داده و با حالت غیر زیبایی به دست مشتری برسد. باید گفت توجه به زیبایی و کیفیت بسته بندی غذاهای آماده از جمله مواردی است که باید اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل شد چرا که این امر می‌تواند بر روی جلب توجه مشتریان بسیار مهم باشد. از این رو اگر صاحب یک رستوران یا تهیه غذا هستید، این فاکتور مهم را در نظر بگیرید.

نوع بسته بندی 

این ویژگی به ویژه برای فست‌فودها می‌تواند مهم باشد چرا که طبیعتا بسته بندی مرغ سوخاری، سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا قطعا تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. انتخاب بسته بندی مناسب می‌تواند از مشکلاتی نظیر آلوده شدن غذا جلوگیری نماید.

بهترین بسته بندی غذای بیرون می‌تواند توسط بهترین دستگاه‌های بسته بندی موجود در بازار صورت گیرد اما نکاتی که در این مقاله از پیروز پک عنوان شد می‌تواند به شما کمک کند تا این بسته بندی را به بهترین شکل انجام داده و مواد غذایی را با طعم و کیفیت بسیار مطلوبی در اختیار مشتریان خود قرار داده و رضایت آنها را جلب کنید.

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید