پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

تعریف واضحی ازفاکتورهای موفقیت مهم داشته باشید و آنها رابه کاربندید

توسط 27 آذر 1398

اگریک تامین کننده با این فاکتور ها موفق نیست شاید دارید وقتتان رابااوتلف می کنید تنظیم برنامه ریزی و اصلاح آن کلید مهمی است . اهداف و توقعات خود رامشخص کنید و برای هزینه ها هم برنامه ریزی کنید .

پس از تنظیم آنها ببینید آیا تامین کننده آنها راقبول داردیانه؟با مهندسان اپلیکیشن در گروه مدیریت پروژه همکاری نزدیکی داشته باشید . شما اغلب ارتباطات با تامین کنندگان بعد از خرید اولیه قطع می شود ببینید آیا در صورت نیاز می توانید ارتباط با تامین کننده را حفظ کنید مهم است که اهداف واضح وروشنی داشته باشید . شما باید برای رسیدن به این اهداف تلاش کنید و پرسنل کارآمدی داشته باشید نه تنها باید برای پذیرش تجهیزات آماده باشید بلکه باید تخصص لازم برای آنها را نیز داشته باشید . باید اطلاعات متنوعی از کار و تولیدتان در اختیارتامین کننده قرار دهید قبل از آنکه تجهیزات می تواند تغییراتی لازم را عمل کند .

اقدام به پشتیبانی در خلال راه اندازی

فروشندگان باید خط تولید رابا موفقیت نصب کنند برای این منظور باید تخصص لازم راداشته هرچه راکه در هرزمان به خوبی نصب می کنید اگر آن را خوب بشناسید و فروشنده هم تائید کرده باشد می توانید از نتیجه ی کار خاطر جمع باشید

برخی ماشین آلات پیروز پک:

  1. دستگاه بسته بندی لباس
  2. دستگاه بسته بندی بستنی
  3. دستگاه بسته بندی کیک یزدی
  4. دستگاه بسته بندی رولت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja