پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

تعریف واضحی ازفاکتورهای موفقیت مهم داشته باشید و آنها رابه کاربندید

اگریک تامین کننده با این فاکتور ها موفق نیست شاید دارید وقتتان رابااوتلف می کنید تنظیم برنامه ریزی و اصلاح آن کلید مهمی است . اهداف و توقعات خود رامشخص کنید و برای هزینه ها هم برنامه ریزی کنید .

پس از تنظیم آنها ببینید آیا تامین کننده آنها راقبول داردیانه؟با مهندسان اپلیکیشن در گروه مدیریت پروژه همکاری نزدیکی داشته باشید . شما اغلب ارتباطات با تامین کنندگان بعد از خرید اولیه قطع می شود ببینید آیا در صورت نیاز می توانید ارتباط با تامین کننده را حفظ کنید مهم است که اهداف واضح وروشنی داشته باشید . شما باید برای رسیدن به این اهداف تلاش کنید و پرسنل کارآمدی داشته باشید نه تنها باید برای پذیرش تجهیزات آماده باشید بلکه باید تخصص لازم برای آنها را نیز داشته باشید . باید اطلاعات متنوعی از کار و تولیدتان در اختیارتامین کننده قرار دهید قبل از آنکه تجهیزات می تواند تغییراتی لازم را عمل کند .

اقدام به پشتیبانی در خلال راه اندازی

فروشندگان باید خط تولید رابا موفقیت نصب کنند برای این منظور باید تخصص لازم راداشته هرچه راکه در هرزمان به خوبی نصب می کنید اگر آن را خوب بشناسید و فروشنده هم تائید کرده باشد می توانید از نتیجه ی کار خاطر جمع باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    WeCreativez WhatsApp Support
    واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
    سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟
    سبد خرید