خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات

خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات

خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات قابلیت بسته بندی انواع آبنبات را دارد

دستگاه بسته بندی آنجل

خط اتوماتیک بسته‌بندی آبنبات پیروزپک با بهره‌گیری از یک مخزن اتوماتیک و سیستم سورتینگ خودکار، آبنبات ها را به دقت مرتب کرده و سپس به صورت تکی و با رعایت اصول بهداشتی بسته‌بندی می‌نماید. این فرآیند از مراحل ابتدایی تا انتها با دقت بسیار بالا اجرا می‌شود، تا آبنبات با کیفیت و به شکلی تمیز و بهداشتی به دست مشتریان برسد. با خریداری این خط اتوماتیک بسته‌بندی، امکان بسته‌بندی بهداشتی و دقیق انواع لبگیرهای قلیان ها نیز در اختیار شما قرار گرفته است و می توانید لبگیرهای قلیان های مختلف را با این دستگاه بسته بندی کنید.

 
خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات

خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات

با استفاده از خط اتوماتیک بسته‌بندی آبنبات پیروزپک، آبنبات‌ها به دقت سورت و بر اساس اندازه دسته‌بندی می‌شوند. سیستم بهداشتی این خط اتوماتیک با استفاده از مخزن اتوماتیک و فناوری سورتینگ خودکار، به بهبود بهره‌وری و ارائه بسته‌بندی با کیفیت تر ارتقاء یافته است. تمام این فرآیند با رعایت اصول بهداشتی صورت می‌پذیرد

خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات

دستگاه بسته بندی آنجل

دستگاه بسته بندی آبنبات

دستگاه بسته بندی آنجل

خط اتوماتیک دستگاه بسته بندی آبنبات

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را ساده و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

دستگاه های بسته بندی پیلوپک

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.