خط اتوماتیک بسته بندی لبگیر قلیان

خط اتوماتیک بسته بندی آبنبات

خط اتوماتیک بسته بندی لبگیر قلیان

خط اتوماتیک بسته بندی لبگیر قلیان خط بسته‌بندی لبی های قلیان با فیدر مخزنی است که با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد خود، فرآیند بسته‌بندی را سریعتر و بهتر انجام می‌دهد. این خط اتوماتیک با دارا بودن یک مخزن بزرگ که لبی های قلیان درون آن قرار می‌گیرندو برروی نوارهایی در داخل مخزن قرار می گیرند که با حرکت آنها، لبی های قلیان به صورت مرتب و سریع به خط بسته‌بندی منتقل می‌شوند. با حرکت نوارها، لبهای قلیان به صورت یکی به یکی سورت و به خط بسته‌بندی منتقل می‌شوند. این فرآیند باعث افزایش سرعت و دقت در بسته‌بندی محصولات می‌شود و به کاهش زمان و هزینه‌های تولید کمک می‌کند.خط بسته‌بندی لبی های قلیان با فیدر مخزنی، با ارائه راه‌حلی موثر و بهره‌ور برای فرآیند بسته‌بندی لبهای قلیان، به بهبود کیفیت و تولید محصولات کمک می‌کند و در نتیجه به ارتقای رضایت مشتریان و رقابت‌پذیری شرکت‌ها کمک می‌نماید.

خط اتوماتیک بسته بندی لبگیر قلیان

دستگاه بسته بندی آنجل

دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان

دستگاه بسته بندی آنجل

خط اتوماتیک بسته بندی لبگیر قلیان

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را ساده و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

دستگاه های بسته بندی پیلوپک

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.