دستگاه بسته بندی اسکات

دستگاه بسته بندی اسکات

دستگاه بسته بندی اسکات قابلیت بسته بندی چه محصولاتی را دارد؟

دستگاه بسته بندی اسکات

با دستگاه بسته‌بندی  اسکات، تجربه‌ای جدید از بسته‌بندی محصولات خود را آغاز کنید! این دستگاه با طراحی و قابلیت بسته‌بندی از بالا، محصولات شما را به شکلی منظم  بسته‌بندی می‌کند.ابعاد محصولاتی که از1 تا 17 هست را  تا بسته‌بندی دقیق و کاملاً تطابقی با محصولاتتان را داشته باشید.

با اسکات، تضمینی برای جلب توجه مشتریان با بسته‌بندی جذاب و همچنین حفظ بهداشت محصولاتتان. ارتقاء تجربه خرید مشتریان خود را با دستگاه بسته‌بندی پیشرفته اسکات ، به یک سطح جدید ببرید و محصولات خود را با اعتماد و اطمینان به بازار عرضه کنید

مدل های دستگاه های بسته بندی اسکات

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با مشاوران پیروزپک تماس بگیرید تا اطلاعات کامل درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را زیبا شکیل وبهداشتی و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

نمونه محصولاتی که با دستگاه بسته بندی اسکات قابلیت بسته بندی : پد الکلی ، گاز استریل، پد بهداشتی باند، باند گچی

دستگاه های بسته بندی پیلوپک

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

Visits: 0