دستگاه بسته بندی با کاغذگذار اتوماتیک

دستگاه بسته بندی با کاغذگذار اتوماتیک

دستگاه بسته‌بندی کیک به همراه کاغذگذار اتوماتیک، یک ابزار پیشرفته است که در صنایع تولید کیک و شیرینی‌پزی به کار می‌رود. این دستگاه امکان بسته‌بندی خودکار کیک‌ها را با استفاده از کاغذهای مخصوص فراهم می‌کند، که علاوه بر اینکه بهداشت را رعایت می‌کند، به جذابیت و جلوه زیبایی به محصول می‌افزاید.

با استفاده از این دستگاه، کیک‌ها به صورت دقیق و با دسته‌بندی مرتب در کاغذهای مخصوص قرار می‌گیرند، سپس به صورت خودکار بسته‌بندی می‌شوند. این عملیات، نیاز به دخالت انسانی را به حداقل ممکن کاهش می‌دهد و کارایی و سرعت تولید را افزایش می‌دهد.

با استفاده از این تکنولوژی پیشرفته، کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید کیک می‌توانند به طریقی بهینه‌تر، کار خود را انجام داده و بهبود در کیفیت و بهداشت محصولات خود را تضمین کنند، در عین حال که هزینه‌ها را کاهش داده و بهره‌وری را افزایش می‌دهند.

دستگاه بسته بندی با کاغذگذار اتوماتیک

دستگاه بسته بندی آنجل

دستگاه بسته بندی با کاغذگذار اتوماتیک کیک

دستگاه بسته بندی آنجل

خط اتوماتیک کاغذ گذار کیک

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را ساده و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

دستگاه های بسته بندی پیلوپک

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.