دستگاه بسته بندی سلفون از زیر دلفین

دستگاه بسته بندی دلفین قابلیت بسته بندی چه محصولاتی را دارد؟

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را ساده و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

دستگاه های بسته بندی دلفین قابلیت بسته بندی محصولات مختلفی مثل : لواشک پذیرایی ، باسلوق، خمیر مغزیجات خمیر خرما، لولا و دسـتگیره در کابینت و در، پک قلیان، ست رستورانی، پستانک، حلواشکری، حلوا و ارده، صابون، برس و شانه، بلبرینگ، اسکاج، نان ،ذغال

دستگاه بسته بندی دلفین

با دستگاه بسته‌بندی بی‌نظیر دلفین، تجربه‌ای جدید از بسته‌بندی محصولات خود را آغاز کنید! این دستگاه با طراحی هوشمندانه و قابلیت بسته‌بندی از بالا، محصولات شما را به شکلی بی‌نظیر و حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کند. از تکنولوژی پیشرفته اندازه‌گیری ابعاد 1 تا 15 بهره ببرید تا بسته‌بندی دقیق و کاملاً تطابقی با محصولاتتان را داشته باشید.

با آنجل، تضمینی برای جلب توجه مشتریان با بسته‌بندی جذاب و همچنین حفظ بهداشت محصولاتتان. ارتقاء تجربه خرید مشتریان خود را با دستگاه بسته‌بندی پیشرفته آنجل، به یک سطح جدید ببرید و محصولات خود را با اعتماد و اطمینان به بازار عرضه کنید

مدل های دستگاه های بسته بندی دلفین

دستگاه های بسته بندی پیلوپک

دستگاه های بسته بندی سلفون ازبالا (کلاسیک) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17 سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ، ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی چهارطرف دوخت (اسکات) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 17سانتی متر می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: پد الکلی، ست سوزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از پایین (دلفین) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 تا 35 می باشد .مناسب برای محصولاتی مانند: لباس ، کاور ، آچار، نان ،ست بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های بسته بندی سلفون از بالا (آنجل) مناسب برای محصولات با عرض بسته بندی 1 الی 25 سانتی متر می باشد . مناسب برای محصولاتی مانند: شکلات ، شیرینی ، کیک، خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

Visits: 1