پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی نان لواش و مزیت استفاده از دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی نان لواش و مزیت استفاده از دستگاه بسته بندی

توسط در مقالات 17 دسامبر 2019

دستگاه بسته بندی نان لواش یک دستگاه مناسب برای بسته بندی نان های سنتی همچون لواش است. تصوری که ما از نان های سنتی داریم این است که آن را به صورت داغ و تازه از نانوایی خریداری کنیم و سپس مصرف نماییم. خب البته این روش خرید نان بسیار خوب است و خوردن یک نان داغ و تازه خیلی بهتر از نانی است که برای مدتی در یخچال نگهداری شده است. اگر به این روش نان خریداری می کنید باید بدانید که شما در هر وعده خرید نان تنها می توانید به اندازه نیاز همان وعده نان خریداری کنید زیرا بیش از این مقدار دور ریز نان را افزایش می دهد. در صورتی که عرضه نان در یک بست بندی مناسب می تواند از این دور ریز جلوگیری نماید زیرا بسته بندی طول عمر و ماندگاری نان را افزایش می دهد.

دستگاه بسته بندی نان لواش عرضه نان های سنتی همچون نان لواش را به شکل مدرن و امروزی تبدیل می کند و نان را که یکی از اصلی ترین مواد در سبد غذایی ما ایرانی هاست را به بهترین شکل ممکن حفظ و نگهداری می کند. دستگاه بسته بندی نان لواش تنها یکی از تولیدات صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان است و این شرکت علاوه بر تولید دستگاه بسته بندی نان لواش انواع ماشین بسته بندی برای بسته بندی مواد غذایی , دارویی و … را نیز طراحی و تولید می نماید.
در این جا ما قصد داریم در مورد مزیت ها و کاربرد دستگاه بسته بندی نان لواش صحبت نماییم.

دستگاه بسته بندی نان لواش

توانایی دستگاه بسته بندی نان لواش علاوه بر بسته بندی نان های لواش در بسته بندی سایر نان های سنتی اعم از نان بربری , نان برش خورده , نان سنگک و … نیز می باشد. توسط این دستگاه نان در یک بسته بندی مناسب آماده سازی می شود. تولیدکنندگان نان می توانند برای عرضه نان خود از این دستگاه بسته بندی استفاده نمایند. به این ترتیب مشکلاتی که در فرایند عرضه و رساندن نان به دست مشتری وجود دارد برطرف می شود. بسته بندی ها می توانند متفاوت باشند.

و شما به هر تعداد نان را که می خواهید می توانید در بسته بندی قرار دهید.
ابعاد
وزن
و تعداد نان

را می توانید در بسته بندی های خود مشخص نمایید و به این ترتیب مشتری می تواند هر نوع بسته بندی که تمایل داشته باشد خریداری نماید. افزایش سرعت تولید و عرضه نان توسط دستگاه بسته بندی نان لواش از مزیت های خوب این ماشین بسته بندی است.

عرضه نان در بسته بندی همچنین از آلودگی نان به انواع میکروب ها هنگام خرید و انتقال آن به منزل جلوگیری نماید. به این ترتیب می توانید محصولی کاملا بهداشتی برای خانواده ها تهیه نمایید. در صورت نیاز به دستگاه بسته بندی نان لواش و انواع دیگر نان پیش از خرید حتما با ما مشاوره نمایید.

دستگاه بسته بندی مناسب برای نان

همانطور که می دانیم نان محصول ارزشمندی است و حفظ و نگهداری آن پس از خرید و نیز عدم ضایعات در هنگام تولید نان بسیار مهم است. کیفیت در تولید نان امری است که به تولیدکنندگان نان و آردی که برای پخت استفاده می کنند و دستگاه های پخت نان بستگی دارد اما حفظ و نگهداری آن پس از تولید تنها با یک بسته بندی مناسب انجام می شود.

ماشین بسته بندی نان می تواند این کار را به خوبی انجام دهد. انتخاب دستگاه بسته بندی نان یکی از مهم ترین گام هایی است که تولیدکنندگان باید بردارند. امروزه بیشتر محصولاتی که می بینیم به صورت بسته بندی شده عرضه می شوند نان نیز از جمله محصولاتی است که می تواند با بسته بندی خوب وارد بازار شود و در دسترس مصرف کنندگان قرار بگیرد.

دستگاه بسته بندی نان لواش را شرکت صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تولید می نماید
و از آن می توان در
بسته بندی نان سنتی
بسته بندی نان فانتزی و نان های حجیم
استفاده نمود.
مزیت های دستگاه بسته بندی نان لواش
این ماشین بسته بندی قادر است سرعت خود را با سرعت تولید هماهنگ نماید.
و ابعاد بسته بندی در این دستگاه نیز قابل کنترل و تغییر است.
بسته بندی نان می تواند در بسته بندی های
پلاستیکی
کاغذی
سلفون
و … طبق خواست تولید کننده انجام شود.

دستگاه بسته بندی نان لواش بسته بندی نان را به صورت بالشتی انجام می دهد.
و دخالت نیروی انسانی در این کار به حداقل رسیده است.
یک مزیت مهم در دستگاه بسته بندی نان لواش پیروز پک عدم محدودیت شما در استفاده از آن برای بسته بندی نان است. همانطور که می دانید نان ها انواع مختلفی دارند و شکل و اندازه و ابعاد آنها با هم متفاوت است. برای مثال نان لواش طول زیاد و عرض کم دارد در حالی که نان سنتی به صورت گرد تولید می شود.از این رو شاید شما فکر کنید که برای بسته بندی هر نوع نان نیاز به یک دستگاه بسته بندی مجزا دارید اما دستگاه بسته بندی نان لواش می تواند هر نان را برای شما بسته بندی نماید زیرا این دستگاه قابلیت تنظیم ابعاد بسته بندی را دارد. برای اطلاع از مشخصات فنی دستگاه بسته بندی نان لواش و استعلام قیمت آن می توانید با صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان در تماس باشید. اگر تولید کننده نان یا هر محصول دیگر هستید
حتما برای عرضه محصول خود فکری اندیشیده اید
ما هر آنچه که شما از عرضه با کیفیت محصولات خود در ذهن دارید را پیاده سازی می کنیم
تنها کافیست با ما تماس بگیرید
و در مورد نحوه بسته بندی محصول خود با ما مشاوره نمایید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟