راهکارهای جذاب برای بسته بندی گز،قند، نبات

دستگاه بسته بندی گز، قندو نبات قادر به بسته بندی انــواع گز ، قند
انواع‌نبات‌،باسلـوق ،مسقطی ،قند‌دوحبه،نبات حبه،شکلات و...می باشد.

فــرم قـرارگرفتــن محصــول در یـک بسـتـه

بـهتـرین راه حـل بـرای بستـه‌ بنــدی مـحصول خـود را انتخـاب کنیـد. بستـه‌‌بندی منحصر‌به فـرد،‌ باعث بهینـه‌‌سـازی فـرآیند‌تـولیدمی‌گردد.

واحد فروش پیروزپک

کارشناس فروش

09136003650

09130213650

03135315552

کارشناس خدمات پس از فروش

09135463650

03135315552

آیا به دنبال راه‌حلی برای بسته‌بندی محصولات خود هستید؟ ما با بهترین قیمت‌ها دستگاه‌های بسته‌بندی را به شما عرضه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خرید و فروش دستگاه‌های بسته‌بندی دریافت کنید. بسته‌بندی محصولات شما را ساده و کارآمد کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های بالا تماس حاصل فرمائید.

ویژگی های بسته بندی پیلوپک

دستگاه بسته‌ بنـدی پیلـوپـک بسته بنـدی سـه طرف دوخت است که طـول ، عرض و ارتفـاع محصولات را در امان نگـه می دارد از گـرد و غبـار و آلودگـی بـر روی محصـولات . این روش بستـه‌ بندی نه تنـها به حفـظ تازگی محصـولات کمک می‌کنـد بلکـه با ظاهری بی‌ نظیر، محصـولاتتـان را به چشمــان مشـتـریان جلب می‌کند. برای جزئیـات بیـشتـر و سفـارشـات دستگـاه های بستـه بندی پیـلوپـک با شمـاره 09136003650 تـماس حاصــل فرمـاییـد و تجـربــه بـی‌ نـظـیــر بـا خـریـد دستـگـاه بـسـتــه‌ بنــدی بـــا کیفـیـت را پیــلـوپــک تـجـربـه کنـیـد.

دستگاه های مناسب برای این محصول

دستگاه‌های بسته‌بندی بستنی‌با فیدر یکی ازتجهیزات‌مهم‌در‌صنعت بسته‌ بندی بستنی هستند.این‌ دستگاه‌ها به‌ منظور افزایش سرعت و دقت در فرآیند بسته‌بندی بستنی طراحی شده‌اند. فیدرها نیز به عنوان تجهیز‌اتی عمل می‌کنند که مواد اولیه را به دسـتـگـاه بسـتـه‌ بنـدی منـتـقل مـی‌کننــد.

دستگاه‌های بسته‌ بندی بستنی با فیدر یکی از تجهیزات مهم در صنعت بسته‌ بندی بستنی هستند. این دستگاه‌ ها به منظور افزایش سرعت و دقت در فرآیند بسته‌ بندی بستنی طراحی شده‌اند. فیدرها نیز به عنوان تجهیزاتی عمل می‌کنند که مواد اولیه را به دستـگاه بسـته‌ بندی منـتـقل می‌کننــد.

پارامترهای اندازه گیری بسته بندی

ارتفاع بسته بندی

عرض بسته بندی

طول بسته بندی