پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی گز و کاربردهای متنوع این ماشین بسته بندی

دستگاه بسته بندی گز و کاربردهای متنوع این ماشین بسته بندی

توسط در مقالات 17 دسامبر 2019

دستگاه بسته بندی گز نوعی از دستگاه های بسته بندی پیلوپک است این دستگاه قابلیت بسته بندی گز به صورت تک عددی را دارد. گز یکی از محصولات پرفروش است که نقش مهمی در صادرات نیز دارد. از این جهت نیاز به یک بسته بندی مناسب دارد تا بتواند در بازارهای داخلی و خارجی عرض اندام نماید و در کنار کیفیت خوب این محصول با یک بسته بندی مناسب شاهد موفقیت صادرات آن در بازارهای جهانی باشیم.

در بسته بندی مواد غذایی مانند گز بسیار مهم است که تمامی مراحل بسته بندی به صورت خودکار انجام شود. و تا جایی که ممکن است از دخالت دست در بسته بندی جلوگیری شود. در این زمان است که نیاز به یک دستگاه بسته بندی با کیفیت احساس می شود. دستگاه بسته بندی گز می تواند به شما در بسته بندی محصولات مختلف و متنوعی از جمله بسته بندی گز کمک نماید.

کاربردهای متعدد دستگاه بسته بندی گز

از دستگاه بسته بندی گز می توان کاربردهای مختلفی را انتظار داشت زیرا این ماشین بسته بندی می تواند محصولاتی با ابعاد مشابه گز را به خوبی بسته بندی نماید و در این ویژگی محدودیتی ندارد. از این رو تولید کنندگان محصولات مشابه می توانند این دستگاه را در بسته بندی محصولات مختلف خود به کار ببرند.
از مهم ترین کاربردهای دستگاه بسته بندی گز شامل:
بسته بندی شکلات
بسته بندی شیرینی
بسته بندی سوهان
بسته بندی ساقه عروس
بسته بندی باسلوق
و سایر محصولات مشابه می باشد.

گز و انواع شیرینی جات محصولاتی هستند که نسبت به هوا , رطوبت و نور حساس هستند از این رو در بسته بندی آنها باید دقت و توجه زیادی به کار گرفته شود این کار ماندگاری محصول را در طولانی مدت ممکن می سازد و از تغییر طعم و مزه آن جلوگیری می کند. برای حفظ کیفیت محصولات خود و کسب رضایت مشتری می توانید از یک ماشین بسته بندی مناسب استفاده نمایید.

مشخصات دستگاه بسته بندی گز

دستگاه بسته بندی گز و شکلات ، سوهان و شیرینی می تواند بسته بندی را به صورت تک عددی انجام دهد و همانطور که ذکر شد این مراحل به صورت کاملا خودکار در این دستگاه بسته بندی انجام می شود. در این دستگاه بسته بندی سرعت تولید قابل تنظیم است و می توان آن را بسته به نیاز کم یا زیاد کرد. این دستگاه ها در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود که هر کدام کاربردهای مختلفی خواهند داشت. استفاده از قطعات پیشرفته در تولید ماشین بسته بندی گز و به کارگیری فناوری های روز دنیا در طراحی سیستم و مکانیزم عملکرد دستگاه باعث شده است تا سیستم آن پیچیده باشد اما کاربری این دستگاه بسیار ساده و آسان است و اپراتور به آسانی می تواند دستگاه بسته بندی گز را برای بسته بندی محصول مورد نظر خود راه اندازی نماید.

زیرا این دستگاه کاملا اتوماتیک عمل می کند و نیازی به انجام کاری خاصی توسط اپراتور ندارد.
این دستگاه برای بسته بندی محصولات مختلف دارای چندین فک می باشد.
و بدنه آن برای پیشگیری از زنگ زدگی از استیل تولید می شود.

بسته بندی و موفقیت در بازارهای جهانی

بسته بندی اصلی ترین و ابتدایی ترین نیاز هر محصول پیش از عرضه به بازار به ویژه بازارهای جهانی است.
زیرا تولیدکنندگان برای معرفی خود محصولات شان به بازارهای مختلف باید از یک بسته بندی مناسب , شکیل و با دوام استفاده نمایید و این مسئله کاملا اجتناب ناپذیر است. بدون یک بسته بندی مناسب نمی توان در رقابت بازارهای جهانی پیروز شد. هر محصول با رنج و زحمت تولید می شود از این رو باید به بهترین شکل ممکن به این زحمات و مواد اولیه که برای تولید مصرف می شوند احترام گذاشت. جلوگیری از هدر رفت این محصولات با یک بسته بندی مناسب امکان پذیر است. از دیگر ویژگی های یک بسته بندی خوب موفقیت در تبلیغات است که این امر نیز با یک بسته بندی خوب , جذاب و مشتری پسند امکان پذیر است.

صنعت بسته بندی امروزه توجه تمامی جهان را به خود معطوف نموده است
و کشور ما نیز در زمینه بسته بندی نباید از دیگر کشورهای جهان عقب باشد.
زیرا محصولات تولید شده کیفیت بسیار بالایی دارند.
و این محصولات ارزش آن را دارند که در یک بسته بندی با کیفیت و شکیل قرار بگیرند
و به دست مشتری برسند.

تولید دستگاه بسته بندی گز

تولید دستگاه بسته بندی گز یکی از بخش های مهم فعالیت در شرکت صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان است این شرکت در تولید انواع مدل های مختلف ماشین بسته بندی فعالیت و تخصص دارد. از دستگاه بسته بندی گز تولید شده در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان استفاده نمایید تا از محصول خود به بهترین شکل ممکن محافظت نمایید و آن را در شکیل ترین شکل ممکن به دست مشتریان خود برسانید. جهت سفارش دستگاه بسته بندی گز کافیست با شرکت پیروز پایور تماس بگیرید. دستگاه بسته بندی گز توسط مدرنترین ماشین آلات روز دنیا طراحی می شود و صادرات این دستگاه به سایر کشورهای خارجی نیز انجام می شود.

از این رو شما می توانید از کیفیت و کارایی دستگاه بسته بندی گز پیروز پک اطمینان کافی حاصل نمایید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟