پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

فروشند گان چه نوع روابطی با فروشند گان دیگردارند؟

توسط 27 آذر 1398

وقتی خطی رابا ماشین های یک فروشنده تجهیزمی کنید گاهی اوقات لازم است آنها با ماشین های دیگر ترکیب شوند باید در این مواقع بدانید عملکرد آنها چگونه خواهد بود آیا در ترکیب با ماشین های دیگر هم به خوبی عمل می کنند؟ آیا از پس این افت و خیزها بر می آیند؟ اگر به دنبال ماشین های دیگر هم به خوبی عمل می کنند ؟ اگر به دنبال ماشین های روباتیک هستید قابلیت فروشنده و تجربیاتش در ترکیبرومانتیک را در نظر بگیرید .

آیا خط تولید شما نیاز به ترکیب دارد ؟

شاید خط تولید شما نیاز به ترکیب کنیدبدون آنکه ترکیب کننده ای را استخدام کنید . اگر بتوانید تامین کننده ای را برای ضوابط دیگرتان پیدا کنید ارزیابی کنید که آیا آن تامین کننده می تواند به عنوان ترکیب کننده هم پاسخگویی نیازهایتان باشد؟
اپراتورها و تکنسین ها را هم دخیل کنید .

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند خیلی مواقع لازم است افراد بیشتری را در تصمیم برای خریددخیل کنیم . به این ترتیب می توانیم خریدبهتری راانجام دهیم لازم است از تجربیات اافرادی که در زمینه ی تولید و نگهداری نقش دارند استفاده شود . از اپراتورها بازخورد های دست اول را بگیرد ای این افراد مشکلاتی را که در عملکرد ماشین ها رخ می دهند را به طور روزانه حل می کنند . پرسنل مختلفی در بخش های مختلف مهندسی ،اپراتوری ،ابزاری و کنترلی مشغول به کار هستند . برگزاری جلسه با آنان ارزش دارد . آنان به خوبی از وضعیت کاری کارخانه مطلع هستند . ممکن است نظراتی داشته باشید که برای شما مفید باشد . بهترین ماشین دنیا هم اگراپراتور مهارت لازم برای استفاده ازآنها نداشته باشد کارنخواهد کرد

برخی محصولات پیروز پک:

  1. دستگاه بسته بندی بستنی
  2. دستگاه بسته بندی رولت
  3. دستگاه بسته بندی لباس
  4. دستگاه بسته بندی کیک یزدی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja