پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

فروشند گان چه نوع روابطی با فروشند گان دیگردارند؟

وقتی خطی رابا ماشین های یک فروشند تجهیزمی کنید گاهی اوقات لازم است آنها با ماشین های دیگر ترکیب شوند باید در ابین مواقع بدانید عملکرد آنها چگونه خواهد بود آیا در ترکیب با ماشین های دیگر هم به خوبی عمل می کنند؟ آیا از پس این افت و خیزها بر می آیند؟ اگر به دنبال ماشین های دیگر هم به خوبی عمل می کنند ؟ اگر به دنبال ماشین های روباتیک هستید قابلیت فروشنده و تجربیاتش در ترکیبرومانتیک را در نظر بگیرید .

آیا خط تولید شما نیاز به ترکیب دارد ؟

شاید خط تولید شما نیاز به ترکیب کنیدبدون آنکه ترکیب کننده ای را استخدام کنید . اگر بتوانید تامین کننده ای را برای ضوابط دیگرتان پیدا کنید ارزیابی کنید که آیا آن تامین کننده می تواند به عنوان ترکیب کننده هم پاسخگویی نیازهایتان باشد؟
اپراتورها و تکنسین ها را هم دخیل کنید .

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند خیلی مواقع لازم است افراد بیشتری را در تصمیم برای خریددخیل کنیم . به این ترتیب می توانیم خریدبهتری راانجام دهیم لازم است از تجربیات اافرادی که در زمینه ی تولید و نگهداری نقش دارند استفاده شود . از اپراتورها بازخورد های دست اول را بگیرد ای این افراد مشکلاتی را که در عملکرد ماشین ها رخ می دهند را به طور روزانه حل می کنند . پرسنل مختلفی در بخش های مختلف مهندسی ،اپراتوری ،ابزاری و کنترلی مشغول به کار هستند . برگزاری جلسه با آنان ارزش دارد . آنان به خوبی از وضعیت کاری کارخانه مطلع هستند . ممکن است نظراتی داشته باشید که برای شما مفید باشد . بهترین ماشین دنیا هم اگراپراتور مهارت لازم برای استفاده ازآنها نداشته باشد کارنخواهد کرد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    WeCreativez WhatsApp Support
    واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
    سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟
    سبد خرید