پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

معرفی صنایع ماشین سازی پیروز پایور

جناب آقای عباس ترابی، صنایع بسته بندی پیروز پک (ماشین سازی برادران پیروز سابق) را در سال 1358 تاسیس نمودند. این شرکت کار خود را با طراحی و ساخت دستگاه‌های بسته بندی پیلوپک (بالشی) که تنها برای بسته بندی گز کاربرد داشت، آغاز نمود.

اما با گذر زمان و اهمیت توجه به بسته بندی محصولات و ارتقاء فرهنگ بسته بندی، ما تمام تلاش و توانایی خود را به منظور تولید دستگاه بسته بندی محصولات جامد با حجم ثابت به کار گرفتیم. در حال حاضر عمده تولیدات ما شامل

 • دستگاه بسته بندی نان
 • دستگاه بسته بندی بیسکویت
 • دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه
 • دستگاه بسته بندی بستنی
 • دستگاه بسته بندی شکلات و شیرینی
 • دستگاه بسته بندی ویفر
 • دستگاه بسته بندی گز، نبات نی دار، سوهان و …
 • دستگاه بسته بندی لواشک
 • دستگاه بسته بندی انواع محصولات پروتئینی نظیر همبرگر، کباب لقمه، پیتزا و …
 • دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف
 • دستگاه بسته بندی قطعات
 • دستگاه بسته بندی لوازم پزشکی و دارویی و آزمایشگاهی

می‌باشد. ما همگام با تحولات اقتصادی و پیداش رقبای جدید، فعالیت‌های خود را به موازات حفظ کیفیت ماشین‌آلات در راستای تحولات مدیریتی از سیستم سنتی به سیستم یکپارچه مدیریت صنعتی مدرن مبدل کرده‌ایم.

آقای علیرضا ترابی به عنوان مدیر عامل و مجری تحولات شرکت و آقای احمدرضا ترابی به عنوان مدیر تولید، فعالیت‌های خود را روی کنترل کیفیت قطعات و مصنوعات، تحقیق و توسعه پایدار و ارتقاء رضایتمندی مشتری متمرکز کرده‌اند. ساخت و تولید ماشین آلات مدرنی که در حال حاضر به بازار ارائه می‌شوند، گواهی بر این ادعاست.

این واحد صنعتی افتخار دارد با بهره‌گیری از دانش و فناوری مدرن روز و با کنترل کیفیت در ساخت و مونتاژ قطعات، گامی در جهت پویایی و بروز شدن تولیدات صنعتی این مرزوبوم بردارد، به نحوی که بیش از 5000 دستگاه تولیدات ما در کارخانه‌های سراسر کشور و کارخانجات بیش از 15 کشور مختلف دنیا از جمله: استرالیا، هلند، مصر، ارمنستان، تاجیکستان، پاکستان، افغانستان، آفریقای جنوبی، عراق و … بطور چشمگیری مورد استفاده می‌باشد.

تلاش‌های بی وقفه در جهت ارائه بهترین خدمات

شرکت در نمایشگاه‌های متعدد
ارسال کاتالوگ و لوح فشرده براساس درخواست مشتریان
ارسال پیامک‌های تبلیغاتی در مناسبت‌های مختلف
آگاه کردن مشتریان از نمایشگاه‌های داخلی
جمع‌آوری اطلاعات کامل در نمایشگاه مجازی
راه اندازی وب سایت شرکت جهت معرفی محصولات و افزایش آگاهی مشتریان
پاسخگویی به تماس‌های تلفنی در واحد فروش
حضور درکارخانجات مشتریان به منظور ارائه پیشنهادات برای ساخت ماشین آلات
حضور در نشریات و ماهنامه‌های تخصص صنعتی از قبیل : نشریه چاپ و بسته بندی، ماهنامه هنر بسته بندی، ماهنامه ساخت و تولید، مجله خوشه، کتاب مشاغل اصفهان، کتاب اول، کتاب ایران، کتاب مشاغل تهران و ده‌ها مجله معتبر دیگر
حضور در سایت‌های تبلیغاتی معتبر و وبلاگ‌های تخصصی
ارسال ایمیل‌های مختلف به مشتریان
تامین گارانتی یک ساله و ارائه 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز

همگی تلاشی در جهت ارائه بهترین تولیدات در راستای خود کفایی ایران عزیز ،افزایش آگاهی، ارتقاء توان تخصصی و مهارت پرسنل در زمینه‌های کیفی، زیست محیطی و افزایش ایمنی و بهداشت کارکنان می‌باشد، که از طریق آموزش و بالابردن اثربخشی و حفظ پایداری سیستم انجام می‌شود. تمامی این تلاش ها با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان براساس استانداردهای بازاریابی، ساخت دستگاه برای انواع کاربرد ها و محصولات مختلف و افزایش سهم بازار های داخلی و خارجی صورت می‌گیرد.

خانواده پیروز پایور سپاهان

صنایع ماشین سازی پیروز پایور سپاهان (ماشین سازی ترابی)، افتخارخدمت رسانی به شرکت‌ها و کارخانه های صنعتی مذکور را دارا می‌باشد.

  تماس با کارشناسان ما
  سبد خرید
  Optimized with PageSpeed Ninja