پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

موادبسته بندی خود را انتخاب کنید

توسط 27 آذر 1398

این موضوع چنانچه که به نظر می رسد ساده نیست چرا که فاکتور های خارجی زیادی وجود دارند که بر بسته بندی محصولات در انواع مواد اثر می گذارند . محصولات خاص برا ی خود بازارتجاری خاصی ایجاد می کنند . یعنی محصولات ، تنها بسته بندی خاص به شکل تجاری تر به نظر می رسند .

برای مثال اگر نیاز دارید که کل محصول را به وضوح ببینید ،شاید بهتر باشد از پلاستیک استفاده کنید ، همچنین انتخاب مواد با توجه به موجودیت و قابلیت دسترسی به آنها نیز تعیین می شود .

انتخاب بسته بندی توسط ماده خام اولیه شان دسته بندی می شوند .کاغذ و پلاستیک دو مثال ساده اند . در هر نوع ماده ،زیر مجموعه هایی از انواع بسته بندی های مختلف وجود دارد .
اگر شما بسته بندی کاغذ رابرگزیده اید ممکن است آن ، یک جعبه ، پاکت ، استوانه ، تیوپ،قوطی و غیره باشد .
به سادگی می توان در گستره ایی از انتخاب های گوناگون غرق شد و به سختی می توان فهمید که کدام یک بهترین است .
بهترین است با محصولات مشابهی که میشناسید شروع به کار کنید حتی اگر مواد مشابهی مانند محصول رقبا ی خود برگزیده اید ، اشکال ندارد اما نباید بسته دقیقا به همان شکل باشد.

ظاهر بسته خود را بهینه کنید

این بخشی است که ردیابی فروش خوانده می شود . یعنی محصول شما چه فضایی را درقفسه مغازه ها بخود اختصاص می دهد .هدف شما کسب کوچکترین سایز یامقدار بسته بندی است در حالی که به شکل و طرح بسته هم باید توجه کنید . درک مفهوم ردپای فروش از اهمیت زیادی برخوردار است . فضای قفسه های فروشگاه بسیار گران بها و کمیاب است بنابر این هرچه بسته بندی حجم کمتری داشته باشد ، خرده فروش سرحال تر و راضی تر خواهد بود.

فروشندگان ممکن است برای شما مشخص کنند که محصول شما باید چه مقدار فضا اشغال کند. در هر صورت شما نیاز به درک این مفهوم دارید و باید باشرایط فروش و خواسته و نیاز فروشندگان همخوانی داشته باشید .

بارها می توانید محصولتان را به طرق مختلف بسته بندی کنید و در اینجاست که فاکتور نبوغ و خلاقیت به میان می آید . محصول شما اجبارا نباید روی قفسه فروشگاه ، دریک جعبه باشد بلکه می تواند به حالت عمودی باشد یااز جایی آویزان شود یابرسطح زمین به نمایش گذاشته شود .

راه های بی نظیری برای خرید و فروش هرکالایی وجود دارد . فقط باید خارج از چهارچوب سنتی انجام کارها عمل کنید به محجصولات سایر صنایع و صنوف دیگر بنگرید و به این مسئله فکر کنید که آیا امکان دارد ایده و طرح آنها را برای بسته بندی محصول خود بکارببرید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشخصات و ویژگی های دستگه های بسته بندی پیروز پک مثل دستگاه بسته بندی بستنی و… می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

برخی از ماشین های بسته بندی پیروز پک:

  1. دستگاه بسته بندی لباس
  2. دستگاه بسته بندی کیک یزدی
  3. دستگاه بسته بندی ظروف

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید