پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

نمایشگاه pack expo از نمایشگاه های بین المللی

توسط 27 آذر 1398

pack expoنمایشگاه نمایشگاه بین‌المللی است که در راستای ارائه آخرین فناوری‌های صنعت بسته بندی برگزار می‌شود. امروزه بسته بندی کالا ابزاری برای برقراری ارتباط با مشتری محسوب می‌شود و تأثیر بسیار زیادی در بازار رقابت داخلی و صادرات دارد. امروزه شاهد تولید بسته‌بندی‌های متنوع همچون بسته بندی مواد غذایی , بسته بندی مواد دارویی و حتی بسته بندی قطعات مختلف صنعتی هستیم و تولید این بسته‌بندی‌ها با توجه به نیازها و خواسته‌های مصرف‌کننده یکی از مهم‌ترین کارهایی است که نمانام‌های بزرگ انجام می‌دهند تا بیشترین جذب مخاطب را در بازار هدف خود داشته باشند.
در این راستا شرکت در نمایشگاه بسته بندی می‌تواند کمک بزرگی برای شرکت‌های تولیدکننده به شمار رود.
یکی از نمایشگاه‌های بسیار مهم که در این حوزه برگزار می‌شود نمایشگاه pack expo می‌باشد.

نمایشگاه pack expo

نمایشگاه پک Expo شیکاگو یکی از برجسته‌ترین نمایشگاه‌های تجارت بین‌المللی فناوری صنعت بسته بندی است. نمایشگاه بین‌المللی پکس اکسپو بازار تخصصی است که به غرفه داران اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را ارتقاء دهند، مشتریان جدیدی جذب کنند و تولیدات جدید خود را عرضه نمایند. این نمایشگاه، به شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان خود از نوآوری‌های تکنولوژیکی غالب و آخرین روند تولید در بخش صنعت خودشان خبر می‌دهد.
بین نمایشگاه‌های بین‌المللی تجارت در آمریکای شمالی، نمایشگاه pack expo شیکاگو یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری بین‌المللی در جهان است و یکی از مهم‌ترین منابع جهانی تأمین‌کنندگان و شرکت‌های اصلی است. شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و نمایشگاه پکس اکسپو شیکاگو، طیف گسترده‌ای از محصولات غرفه داران را نمایش می‌دهد و تولیدکنندگان در تلاش برای ارائه محصولات، ایجاد فرصت‌های نامحدود برای تعامل و ارتباطات جهت رشد اقتصادی خود می‌باشند.

تأثیر نمایشگاه پک اکسپو برای شرکت‌کنندگان

کسانی که در رویداد نمایشگاه pack expo شیکاگو شرکت می‌کنند می‌توانند تمام اطلاعات لازم را از کارشناسان در یک فضای بسیار مناسب به دست آورند. نمایشگاه pack expo شیکاگو همچنین می‌تواند فرصتی برای افراد فعال تجاری جهت برقراری ارتباط با مشتریان به‌طور منظم و برقراری ارتباط مناسب با افراد دیگر که در صنعت خودکار می‌کنند، فراهم کند. غرفه نمایشگاه pack expo نمایش آخرین تحولات در ماشین‌آلات بسته بندی، ماشین‌آلات تبدیل، مواد، بسته‌بندی‌ها، ظروف و اجزاء نیز به شمار می‌رود. تکنسین‌ها و مهندسین صنایع در حال حاضر برای ارائه راه‌حل‌های بسته بندی برای همه نیازها در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
در مقاله‌های پیشین مصاحبه‌ای با دکتر بروس هارت استاد بازنشسته دانشگاه میشیگان داشتیم.
در ادامه به صحبت‌های او در مورد نمایشگاه pack expo می‌پردازیم.

ارزیابی قدرت نمایشگاه pack expo

چندی پیش نمایشگاه pack expo را در شیکاگو تجربه کردیم.
ارزیابی شما از قدرت نمایشگاه pack expo در دوره‌ای که شاهد افول بسیاری از نمایشگاه‌های قدرتمند هستیم چیست ؟
واضح است که نمایشگاه بسته بندی ارزش افزوده می‌آورد.
کسانی که به واسطه آن چیزی به دست می‌آورند در نمایشگاه حضور دارند. نه تنها خریداران و فروشندگان بلکه افرادی که صرفاً به دنبال یادگیری مطالب بیشتری هستند نیز در نمایشگاه pack expo حاضر می‌شوند. به سبب این‌که در نمایشگاه pack expo فرصت‌های یادگیری وجود دارد کنفرانس‌ها و برنامه‌های دیگری که می‌توان مطالب زیادی را از آن‌ها یاد گرفت این‌ها همه از ارزش محصول است. به‌علاوه همان عملکردی است که اینترنت انجام می‌دهد. مردم نمی‌خواهند که تنها در آینده شانس استفاده کردن از این بسته‌بندی‌ها را داشته باشند.
بسته بندی هنوز یک تجربه لمسی قوی است.
بسته بندی ترکیبی منحصربه‌فرد از هنر و علم است
و مردم می‌خواهند آن را در دستانشان بگیرند.

وظایف انجمن بین‌المللی انستیتوهای پژوهشی بسته بندی

شما در ژوئن 2012 از طرف انجمن بین‌المللی انستیتوهای پژوهشی بسته بندی (IAPR) به خاطر یک عمر فعالیت مفید شناخته و تقدیر شدید اما من حدس می‌زنم که بسیاری از حرفه‌ای‌های بسته بندی نمی‌دانند این انجمن چه کاری انجام می‌دهد.
شما در مورد نقش این انجمن چه حسی دارید؟ در کل این سازمان از موجودیت خود به‌عنوان یک سازمان اروپایی به‌طرف سازمانی که امریکای شمالی و سایر بخش‌های جهان را در بربگیرد توسعه‌یافته است.
همچنین اکثر دانشگاه‌ها را نیز شامل می‌شود.
آنچه IAPRI ایجاد کرده شبکه‌ای جهانی است که به مؤسسات کوچک اجازه می‌دهد با یکدیگر به‌صورت شرکت تعاونی بدون دخالت سایر مؤسسات پژوهشی بزرگ‌تر در سرتاسر جهان کار کنند، بنابراین چیزی که IAPRI تولید می‌کند همانا توانایی به اشتراک گذاشتن اطلاعات بسته بندی و توسعه دادن روابط بین مردم در سرتاسر جهان است. به‌علاوه برخی از کارگروه‌های IAPRI در حال حاضر تعدادی از پژوهش‌های عالی را انجام می‌دهند. این موضوع در آخرین کنفرانس که در CAl POlY برگزار شد آشکار بود. این تحقیق کاربردی منجر به بهبودهایی سریع در تکنولوژی‌هایی خواهد شد که برای محدوده‌ی وسیعی از مصرف‌کنندگان مفید است.

آخرین تغییرات در متریال بسته بندی

یکی از مهم‌ترین مسائل در بسته بندی محصولات متریالی است که در تولید بسته بندی مورداستفاده قرار می‌گیرد.
امروزه از:

  • کارتن
  • مقوا
  • کاغذ
  • فلزات
  • شیشه
  • پلاستیک

و … برای تولید بسته بندی استفاده می‌شود.
این متریال ها برای بسته بندی محصولات متنوع اعم از :

و انواع دیگر محصولات به کار می‌رود.
مهم است که برای بسته بندی هر نوع کالا از متریال مناسب استفاده شود تا بیشترین محافظت و ماندگاری حاصل شود و یک بسته بندی شکیل و زیبا با مقاومت بالا برای عرضه به بازار مصرف داشته باشیم. ماشین بسته بندی پیروز پک در این راستا برای بسته بندی انواع کالاهای تولیدی شما مناسب می‌باشد

بعضی از محصولات ما: 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید