پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

فروش اقساطی دستگاه بسته بندی حبوبات

توسط 9 اردیبهشت 1402

فروش اقساطی دستگاه بسته بندی حبوبات در پیروزپک سپاهان 

بسته بندی محصولات در رونق کسب و کارهای مختلف دارای تاثیر بسزایی است. در واقع, برای ارائه هر محصول در بازار و جذب مشتری لازم است در درجه اول به بسته بندی آن توجه کنید. دستگاه‌های بسته بندی متعددی در بازار وجود دارد که از میان آن‌ها دستگاه بسته بندی حبوبات جزو کاربردی‌ترین دستگاه‌ها است. 

دستگاه بسته بندی حبوبات یکی از ملزومات کارگاه‌های بسته بندی می‌باشد و همچنین برای افرادی که دارای شغل بسته بندی در منزل هستند نیز کاربرد دارد. در ادامه این مطلب ضمن بررسی کاربردهای دستگاه بسته بندی در صنعت, به راهنمای خرید اقساطی دستگاه بسته بندی نیز می‌پردازیم. با ما همراه باشید.همچنین شما میتوانید برای خرید اقساطی دستگاه بسته بندی حبوبات و سایر دستگاه های بسته که شامل دستگاه بسته بندی میوه خشک و همچنین دستگاه بسته بندی چایی می باشد با کارشناسان ما در مجموعه پیروزپک سپاهان تماس بگیرید. 

دستگاه بسته بندی حبوبات | پیروز پک

کاربردهای دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه‌های بسته بندی حبوبات در صنعت و کسب و کارهای خانگی دارای کاربرد گسترده‌ای هستند. به طور کلی, دستگاه‌های بسته بندی در دو نوع خانگی و صنعتی در بازار موجود می‌باشند که دستگاه صنعتی با ابعاد بزرگ‌تر در کارخانجات و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های بسته بندی خانگی معمولا از نظر ابعاد کوچکتر از دستگاه‌های صنعتی هستند.
بسته بندی حبوبات در منزل, اخیرا به عنوان یکی از مشاغل خانگی پرطرفدار شناخته شده است. در واقع بسیاری از بانوان خانه دار توانسته‌اند با خرید یک دستگاه بسته بندی حبوبات, درآمد زایی کنند. با توجه به این که با استفاده از دستگاه بسته بندی حبوبات می‌توان محصول مورد نظر را در حجم‌های مختلف بسته بندی کرد, این دستگاه در صنعت و منزل کاربرد گسترده‌ای دارند.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

نوع بسته بندی خشکبار, محصولات غذایی و به ویژه حبوبات در جلب رضایت مشتریان اهمیت زیادی دارد. هر چه بسته بندی محصول زیباتر و شکیل تر باشد, مشتریان بیشتری برای خرید آن ترغیب می‌شوند. از طرفی کار کردن با دستگاه‌های بسته بندی باعث سهولت و افزایش سرعت بسته بندی می‌شود. انواع دستگاه بسته بندی حبوبات را بر اساس نوع محصول, شامل دستگاه پر کن توزینی و دستگاه پر کن حجمی هستند که در ادامه به توضیح هر یک از آنها می‌پردازیم.

دستگاه پر کن حبوبات توزینی

برای محصولاتی که با وزن مشخص عرضه می‌شوند و وزن دقیق آنها اهمیت زیادی دارد, از دستگاه پر کن توزینی استفاده می‌شود. این مدل دستگاه علاوه‌بر حبوبات, برای بسته آجیل و سایر خشکبار نیز کاربرد دارد زیرا از این طریق می‌توان وزن دقیق محصول را روی آن درج نمود. دستگاه‌های پر کن توزینی بر مبنای تعداد ترازو یا همان توزین است و دارای انواع مختلفی هستند.

 دستگاه‌های پر کن توزینی دو و چهار توزین نسبت به دستگاه‌های هشت توزین دارای ظرفیت مخزن کمتر و سرعتدپایین‌تر هستند بنابراین برای مصارف صنعتی و بسته بندی در کارخانه‌ها, دستگاه‌های هشت توزین کاربردی هستند. همچنین دستگاه‌های دو و چهار توزینی بهترین نوع دستگاه‌های پر کن توزینی برای بسته بندی حبوبات, خشکبار و قند هستند. اگر قصد خرید این نوع دستگاه را دارید, لازم است پیش از خرید تعداد توزین و نازل‌های دستگاه را بررسی نموده و دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است, برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات می‌توانید از شرایط خرید اقساطی دستگاه بسته بندی حبوبات در شرکت پیروز پک بهره مند شوید. مشاوران مجموعه پاسخگوی سوالات شما در مورد نوع دستگاه, شرایط فروش اقساطی و… هستند.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات​ | پیروز پک

دستگاه پر کن حبوبات حجمی​

دستگاه پر کن حجمی برای محصولاتی که وزن دقیق آنها اهمیت زیادی ندارد, مورد استفاده قرار می‌گیرد.  از جمله قابلیت‌های این مدل دستگاه بسته بندی می‌توان به وجود چشم الکترونیکی اشاره کرد. این قابلیت برای پر کردن بسته‌ها در هنگام خروج محصول از دستگاه کاربرد دارد. بخش‌هایی از دستگاه که در ارتباط با حبوبات می‌باشند از جنس استیل هستند و اساس عملکرد دستگاه پر کن حجمی نیز به صورت پیمانه‌ای و مکانیکی است.

دستگاه پرکن حبوبات اتومات و دستی

در یک طبقه بندی دیگر‌, انواع دستگاه بسته بندی حبوبات از نظر نحوه عملکرد شامل دستگاه دستی, اتومات و نیمه اتومات هستند. دستگاه‌های پر کن اتومات به صورت کاملا اتومات و نیمه اتومات در بازار عرضه می‌شوند. معمولا برای مصارف خانگی و بسته بندی حبوبات در منزل از دستگاه‌های نیمه اتومات استفاده می‌شود. دستگاه‌های پر کن تمام اتومات بدون نیاز به اپراتور و با سرعت عمل بالا فرایند بسته بندی حبوبات را در مقیاس بالا انجام می‌دهند, بنابراین این نوع دستگاه در کارخانجات دارای کاربرد گسترده‌ای هستند. برای بسته بندی محصولات با دستگاه اتوماتیک تنها لازم است, حجم هر بسته را به صورت پیش فرض روی دستگاه تنظیم کنید.

دستگاه‌های پر کن دستی جزو دستگاه‌های متداولی هستند که در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. نحوه عملکرد دستگاه‌های پر کن دستی به این صورت است که ابتدا باید کیسه محصول را زیر خروجی قرار دهید, سپس پدال برقی دستگاه را بزنید تا کیسه پر شود. در نهایت با استفاده از  کلید مخصوص روی دستگاه, دوخت پدالی یا ریلی را برای دوختن درب محصول انتخاب کنید.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش کاربردهای ماشین آلات صنعتی, استفاده از دستگاه بسته بندی حبوبات نیز بسیار رایج شده است. 

به منظور افزایش کارایی دستگاه و همچنین سهولت در بسته بندی حبوبات, باید هنگام خرید دستگاه‌های بسته بندی حبوبات به نکات زیر توجه کنید.

•متناسب با کاربرد دستگاه (صنعتی یا خانگی) اقدام به خرید نمایید.

•به میزان فضای اشغالی توسط دستگاه بسته بندی توجه کنید.

•به قیمت دستگاه بسته بندی و نحوه پرداخت آن توجه کنید.

•به سرعت عمل دستگاه توجه کنید, زیرا سرعت عمل دستگاه بسته بندی در کیفیت کار بسیار تاثیر گذار است.

شرکت پیروز پک امکان خرید اقساطی دستگاه بسته بندی حبوبات را فراهم کرده‌است, بنابراین اگر بودجه شما برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات محدود است می‌توانید دستگاه مود نیاز خود را به صورت اقساطی تهیه نمایید.

 
خرید دستگاه بسته بندی حبوبات​ | پیروز پک

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات کی از نکات حائز اهمیت هنگام خرید این محصول می‌باشد. قیمت این دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کیفیت قطعات دستگاه
• نوع کاربرد دستگاه بسته بندی (صنعتی یا خانگی)
• ابعاد دستگاه بسته بندی
• حجم بسته بندی حبوبات
• تک کاربردی یا چند کاربردی بودن دستگاه
با توجه به این که دستگاه‌های بسته بندی حبوبات تنوع زیادی دارند و همچنین برای استفاده در کارخانجات و مصارف صنعتی دارای قیمت نسبتا زیادی هستند, لازم است پیش از خرید دستگاه درمورد برند دستگاه, قیمت و کیفیت آن تحقیق کنید. برای استعلام قیمت دستگاه و دریافت راهنمایی‌های لازم در مورد دستگاه بسته بندی حبوبات, می‌توانید با مشاوران مجموعه پیروز پک در ارتباط باشید.

خرید اقساطی دستگاه بسته بندی حبوبات

در این مطلب به معرفی انواع دستگاه بسته بندی حبوبات و راهنمای خرید این محصول پرداختیم. انواع دستگاه بسته بندی حبوبات در مدل‌ها, ابعاد, ظرفیت و قابلیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند. هنگام خرید دستگاه بسته بندی حبوبات لازم است به کاربرد دستگاه, کیفیت آن و همچنین قیمت دستگاه توجه کنید. اگر قصد داری دستگاه بسته بندی حبوبات را به صورت اقساطی خریداری کنید, می‌توانید از طرح فروش اقساطی پیروز پک بهره مند شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja