پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

چشمی دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

توسط 6 اردیبهشت 1402

چشمی دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه در بخش های مختلف هر دستگاه قرار گرفته و توانسته است روند بسته بندی مواد مایع و جامد را آسان تر کند. چرا که چشم ها به راحتی می توانند میزان وزن و حجم را مشخص کرده و در مرحله چسب زنی نیز نقش موثری ایفا می کند, این ویژگی موجب شده تا سرعت کار افزایش پیدا کند. برای دسترسی به دستگاه های با کیفیت بالا تمام اتوماتیک مجهز به چشمی الکترونیک مرغوب, به جهت افزایش راندمان کاری می توانید با مجموعه پیروز پک ارتباط بگیرید. همچنین در صورت نیاز به خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک و همچنین  دستگاه بسته بندی چایی میتوانید با ما در پیروز پک تماس بگیرید.

چشمی دستگاه بسته بندی | پیروز پک

چشمی دستگاه بسته بندی

معرفی چشمی دستگاه بسته بندی 

سازندگان دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه به دنبال پیدا کردن راهکارهایی هستند که بسته بندی ها به شکل دقیق تر و با آب بندی کامل صورت بگیرد. چشمی دستگاه بسته بندی یک راه حل مناسب برای حل مشکلات موجود در زمینه بسته بندی است.
در واقع اختراع چشمی دستگاه بسته بندی و به کار بردن آن بر روی دستگاه های مهر و موم موجب شده تا شرایط استفاده از فیلم های پلی اتیلنی آسان تر شود و دستگاه های بسته بندی به شکل خودکار موقعیت برش و اندازه ورودی کیسه ها را تنظیم کنند. چرا که می تواند به شکل همزمان قسمت بالایی کیسه و پایین آن را کامل ببندند و این کار را توسط سنسورهای نور تشخیص می دهند.
علامت چشم بر روی دستگاه های بسته بندی یک ناحیه چاپی مستطیلی کوچک است که در نزدیکی لبه مواد بسته بندی انعطاف پذیر قرار می گیرد. این علامت چشمی برای شناسایی مواد بسته بندی, کنترل موقعیت مواد و هماهنگی جداسازی و برش مواد بسته بندی انعطاف پذیر کاربرد دارد.
در واقع بر روی تمامی دستگاه هایی که برای بسته بندی محصولات با بسته بندی های انعطاف پذیر و چاپ شده کاربرد دارند, نصب می شود, تا به شکل پیوسته بتواند از رول های بسته بندی استفاده کنند.

معرفی دستگاه های بسته بندی با چشم فتوسل

تجهیزات بسته بندی در سال های اخیر با پیشرفت های تکنولوژی تغییرات زیادی کرده اند و عمدتاً به دلیل استفاده از سنسورهای مختلف در این ماشین آلات مداخله اپراتورها به کمترین میزان خود می رسد. چشمی دستگاه بسته بندی بر روی دستگاه های مختلفی قرار می گیرد, تا کارایی های آنها را بهتر کند.
در این بخش به معرفی مهم ترین ماشین آلاتی که چشمی فتوسل یا چشم الکترونیک بر روی آنها قرار گرفته است می پردازیم:

معرفی چشمی دستگاه بسته بندی  | پیروز پک

معرفی چشمی دستگاه بسته بندی

چشم دستگاه بسته بندی و تجهیزات شستشو

تمام دستگاه های بسته بندی و تجهیزات شستشو از حسگرهایی برای عملکردهای مختلف برخوردارند که یکی از مهمترین آنها چشمی دستگاه بسته بندی است. این سنسور برای شمارش بطری ها در هنگام ورود به قسمت پر کن یا آبکشی استفاده می شود. در پرکننده های مایع از این چشمی ها برای هشدار دادن به اپراتور خط بسته بندی هم استفاده می شود که تضمین استاندارد پر شدن محصولات و بسته بندی ها است.

دستگاه ها و ماشین آلات دربندی

برخی از دستگاه‌ ها و وظیفه پوشش در بسته بندی ها را به عهده دارند, در این دستگاه ها نیز چشم فتوسل نقش بسیار مهمی ایفا می کند. با مشخص کردن بسته هایی که درپوش ندارند اجازه خروج آنها از نوار نقاله را نمی دهد و در صورت اتوماتیک بودن دستگاه, امکان قرار دادن درپوش بر روی بسته بندی و محکم کردن آن هم فراهم می گردد.

چشم دستگاه پرکن ساشه

دستگاه های پرکن ساشه نیز به صورت مایع و پودر وجود دارند که همه آنها از چشمی دستگاه بسته بندی برخوردار هستند, تا میزان مواد قرار گرفته در بسته بندی و پلمپ ابتدا و انتهای ساشه به درستی انجام شود.

ماشین آلات لیبلینگ

یکی از مهم ترین دستگاه ها در خطوط بسته بندی ماشین آلات لیبلینگ هستند که از سنسورهای مختلفی برخوردار می باشند. از رایج ترین سنسورهای قرار گرفته بر روی این دستگاه ها می توان به چشمی فتوسل اشاره کرد که برای زدن و چسباندن لیبل کاربرد دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل و نچسبیدن لیبل ها به وسیله هشدار به اپراتور اطلاع می دهد.
به طور کلی سنسور ها و چشم الکترونیک برای کارکردهای مختلفی مانند بسته‌بندی محصولات, پرکننده‌ های بطری, ماشین های شستشو و تجهیزات در پوشش و بسیاری از موارد دیگر استفاده نمی شوند. فقط کافیست به سلامت این قطعات مهم اطمینان داشته باشید, تا در نهایت به بهترین شکل از آنها استفاده کنید.

معرفی دستگاه های بسته بندی با چشم فتوسل | پیروز پک

معرفی دستگاه های بسته بندی با چشم فتوسل

عملکرد چشمی الکترونیک دستگاه های بسته بندی

با اتوماتیک شدن حدود بسته ‌بندی و شستشو و پرکن ها تا حد زیادی نقش اپراتورها کمرنگ شده است. اما همچنان برای جلوگیری از بروز مشکلات مختلف حداقل یک اپراتور برای هر دستگاه لازم است. چشمی دستگاه بسته بندی الکترونیک که بر روی تمامی دستگاه های پیشرفته و بروز جدید قرار گرفته کار بسته بندی را آسانتر کرده است.
اما مسئله مهم نحوه عملکرد چشمی الکترونیک دستگاه های بسته بندی است که در صورت تنظیم نبودن ممکن است مشکلات زیادی را ایجاد کند. به همین جهت بررسی دوره ای دستگاه های بسته بندی و به خصوص چشمی دستگاه بسته بندی ضروری است.
نحوه عملکرد چشمی دستگاه بسته بندی با توجه به نوع دستگاهی که بر روی آن قرار گرفته مشخص می شود که در ادامه به صورت مختصر به آن می ‌پردازیم:
• حسگر دستگاه های بسته بندی در موقعیتی قرار می گیرد که به موقع می تواند عملیات برش و چسباندن بسته بندی را انجام بدهند.
• پروسه بسته بندی اولین مرحله وزن کشی محصول است که در این مرحله نیز از چشمی فتوسل استفاده می کنند.
• در مرحله بعدی باید محصولات وزن کشی توسط نوار نقاله یا دستگاه بالابر بسته بندی ها منتقل شده تا آماده برای پرس شوند. در این مرحله نیز همچنان از چشمی الکترونیک می توان استفاده کرد.
• اما مرحله بسیار مهمتر که نقش چشمی دستگاه بسته بندی پررنگ است. مرحله پرس و چسب زدن می باشد. در این مرحله تنظیم موقعیت چشمی, متناسب با لبه بسته بندی برای چسب کاری اهمیت پیدا می کند.

مزیت چشمی دستگاه بسته بندی

بسته بندی محصولات نقش بسیار مهمی در نحوه ارائه آنها به بازار دارد, هر چقدر بسته بندی کیفیت بالاتری داشته باشد امکان ارسال محصول به بازارهای بین المللی و صادرات هم فراهم می گردد, چرا که در مرحله اول باید بسته بندی نگاه مشتری و خریدار را جلب کند.
دستگاه های بسته بندی در سال های اخیر که با سیستم plc و با کمک چشم فتوسل کار می کنند, بسیار پیشرفت کرده اند. در حال حاضر استفاده کردن از این دستگاه ها در تمام خطوط بسته بندی مزیت های زیادی به دنبال دارد. در صورت آشنایی کامل با آنها تمام مراکز فعال در این حوزه اقدام به تهیه دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک می کنند.
از مهمترین مزیت هایی که دستگاه های مجهز به چشمی دستگاه بسته بندی هستند؛ شامل موارد ذیل است:
• توانایی پر کردن بسته بندی ها در ابعاد مختلف بدون ضایعات
• امکان پر کردن بسته بندی های گوناگون با سرعت بالا
• داشتن سنسورهای محافظتی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دست اپراتور در مواقع لزوم
• امکان استفاده از این چشم ها برای تمام بسته بندی های حرارتی و چسبی
• قابلیت تنظیم سرعت دستگاه متناسب با حجم کار
• فهرست کامل و دقیق بسته بندی ها

مزیت چشمی دستگاه بسته بندی | پیروز پک

مزیت چشمی دستگاه بسته بندی

خرید بهترین دستگاه های بسته بندی اتوماتیک از پیروز پک

پیدا کردن قوی ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات بسته بندی در زمینه های مختلف دستگاه های حجمی یا گرانولی به خریداران کمک می کند, تا با به دست آوردن اطلاعات بیشتر و با اعتماد کامل اقدام به خرید نمایند. چرا که این دستگاه ها نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف کارخانجات مختلف ایفا می کنند, پس باید از نوع مرغوب و به روز انتخاب شوند.
مجموعه پیروز پک جزء معتبرترین مراکز فعال در زمینه عرضه دستگاه های بسته بندی است که از تکنولوژی های روز دنیا برای تولیدات خود استفاده می کند. به همین سبب انواع دستگاه بسته بندی گرانول, دستگاه های حجمی در تنوع بالا, از لحاظ ابعاد و اندازه و وزن بسته بندی ها را ارائه می دهد. با مراجعه به این مجموعه از طریق وبسایت با خیال راحت تر می توانید تمام دستگاه ها را بررسی کرده و مناسب ترین آنها را تهیه کنید.
چشمی دستگاه بسته بندی قرار گرفته بر روی تمامی ماشین آلات این مجموعه از نوع مرغوب و درجه یک انتخاب شده که به راحتی در روند کار اختلال ایجاد نکند. برای انتخاب بهترین نوع دستگاه ها و خرید بهترین دستگاه بسته بندی خرما می توانید از کارشناسان این مجموعه مشاوره دریافت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید
    Optimized with PageSpeed Ninja