پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

بسته بندی دستمال کاغذی

بسته بندی دستمال کاغذی در اشکال بسیار متنوعی انجام می شود و از نمونه بسته بندی دستمال کاغذی می توان به بسته بندی دستمال کاغذی جیبی اشاره نمود.
برای بسته بندی دستمال کاغذی جیبی شما می توانید از دستگاه های بسته بندی پیلوپک استفاده نمایید.
این دستگاه بسته بندی به شما کمک می نماید تا بتوانید دستمال کاغذی را در بسته های بسیار شکیل بسته بندی نمایید و خوشبختانه ما در شرکت پیروز پک توانسته ایم به طرز چشمگیری ضایعات بسته بندی با این دستگاه ها را کاهش دهیم.
شما می توانید بسته به سیاست های تولیدی خود به میزان دلخواه در بسته بندی ها دستمال کاغذی قرار دهید و به شکلی متفاوت محصول خود را ارائه نمایید.
برای واژه بسته بندی می‌توان تعریف‌‌های متنوعی ارائه کرد. طبق تعریف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، «بسته‌بندی عبارت است از تهیه و تعبیه ظرف یا محافظی که سلامت کالا را در فاصله‌ی تولید تا مصرف حفظ نماید.»
در تعریف دیگر بسته‌بندی چنین تعریف شده است: «مجموعه‌ای از مواد اولیه و ارزش افزوده‌‌ای که روی مواد اولیه ایجاد می‌شود، به گونه‌ای که کالای عرضه شده بتواند رضایت مشتری را تامین کند»

دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی
از موارد کاربرد دستگاه بسته بندی تک عددی ساخته شده توسط صنایع ماشین سازی پیروز پایور علاوه بر دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی می توان به :
 • بسته بندی دستمال کاغذی
 • بسته بندی ظروف یکبار مصرف
 • بسته بندی پک هواپیمایی
 • بسته بندی ست رستورانی و
 • بسته بندی محصولات جامد با حجم ثابت اشاره نمود.

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
  Open chat
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم؟