پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی اسکاچ

دستگاه بسته بندی اسکاچ نمونه‌ای از ماشین آلات بسته‌بندی صنایع بسته بندی پیروز پک می‌باشد و دارای مکانیک و کاربری بسیار ساده‌ای است. این ماشین محصولات را به صورت دو طرف دوخت بسته بندی کرده و برای محصولاتی نظیر:
 • بسته بندی دستمال جیبی
 • بسته بندی صابون
 • بسته بندی سفره یکبار مصرف
 • بسته بندی دستکش
 • بسته بندی کیسه زباله
 • بسته بندی سیم ظرفشویی
و بسیار موارد دیگر کاربرد دارد. سیستم کنترل این ماشین به صورت PLC و دارای مانیتور لمسی برای تنظیم سرعت، نوع محصول و … می‌باشد. همچنین دارای حافظه برای ذخیره‌سازی پارامترهای چند محصول مختلف است. به این ترتیب با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود 6 محصول با اندازه‌های مختلف را بسته بندی نمایید.

خصوصیات منحصر بفرد دستگاه بسته بندی اسکاچ

یکی از خصوصیات منحصربه‌فرد این دستگاه آلارم هوشمند می‌باشد که قادر است اپراتور را از بروز ایراد مکانیکی یا الکترونیکی آگاه سازد. از دیگر ویژگی‌های بارز این دستگاه سیستم شمارش و آمار بسته بندی می‌باشد تا اپراتور در هر شیفت کاری قادر باشد آمار دقیقی از تعداد محصولات بسته‌بندی شده ارائه نماید. توانایی بسته بندی محصولات در ابعاد گوناگون و با سرعت بالا بدون ضایعات سلفون و محصول. ماشین آلات بسته بندی پیروز پک مجهز به سنسور حفاظتی بوده و در صورت تماس دست اپراتور با دروازه فک، برای جلوگیری از آسیب دیدن، برق دستگاه قطع می‌گردد. از دیگر خصوصیات این دستگاه استفاده از انواع سلفون متالایز، ترس، لامینت و کاغذ پلی اتیلن می‌باشد. از آن جایی که شکل ظاهری بسته بندی نقش بسزایی در بازاریابی و فروش بیشتر دارد با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود محصولاتی با شکل ظاهری منحصر به فرد به بازار عرضه نمایید. برای خرید دستگاه بسته بندی اسکاچ و اطلاع از قیمت دستگاه، گارانتی و نحوه ارائه خدمات پس از فروش کافیست با کارشناسان پیروز پک در تماس باشید.
دستگاه بسته بندی اسکاچ و سیم ظرفشویی

محصولات پیروز پایور

دستگاه بسته بندی مدل اسکار
دستگاه دسته بندی مدل کلاسیک
دستگاه بسته بندی مدل دلفین
دستگاه بسته بندی مدل آنجل

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
  Open chat
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم؟