پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی بیسکوییت

دستگاه بسته بندی بیسکویت , بسته بندی های بای , بسته بندی پای سیب و شوکورول بایستی به گونه ای بسته بندی صورت پذیرد که از خرد شدن محصول جلوگیری گرددرا که این محصولات بسیار شکننده می باشند

بسته بندی بیسکویت نه تنها باید از محصول محافظت نماید، بلکه باید به عنوان مهم ترین ابزار بازاریابی بتواند فروش محصول را ارتقاع بخشد.

توجه داشته باشید که شما می توانید بسته بندی بیسکوییت ها را در ابعاد و اشکال مختلف با دستگاه های بسته بندی پیلوپک ما انجام دهید. همچنین این دستگاه های بسته بندی علاوه بر بسته بندی بیسکوییت در موارد زیر نیز مورد کاربرد می باشند؛

دستگاه بسته بندی بیسکویت تمام اتوماتیک

دستگاه بسته بندی بیسکویت ارائه شده توسط ما به صورت اتوماتیک است. این دستگاه می تواند تا بدون دخالت دست و با استفاده از خشاب بسته بندی را برای شما انجام دهد.

ماشین آلات بسته بندی مان را با استفاده از بروزترین نمونه های دستگاه CNC تولید می نماییم. افراد زبده و متخصص تنظیمات لازم را انجام می دهند. در نتیجه بسته بندی محصولات به صورت کاملا دقیق و مناسب و البته بدون ضایعات و محصول و سلفون برای شما انجام خواهند شد.

ماشین آلات بسته بندی مان دارای سیستم خطایاب اتوماتیک می باشند.

در نتیجه در صورت بروز هرگونه مشکل و خطا، خطایابی انجام می شود. این خود سبب می شود تا در امر بسته بندی محصولات به هی عنوان دچار مشکل و معضلی نشوید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در ماشین آلات مان می توانید از خدمات پس از فروش صنایع پیروز پک که بسیار سریع می باشند، استفاده نمایید.

سرعت بسته بندی بیسکویت با دستگاه های ما 150 تا 200 بسته در دقیقه می باشد. برای سفارش خرید و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دستگاه های بسته بندی افقی تولیدی مان در صنایع بسته بندی پیروز پک کافیست با ما در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی بیسکویت

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟