پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو

دستگاه بسته بندی توتون و دستگاه بسته بندی تنباکو یکی از نمونه محصولات ما می باشد. این دستگاه قادر هستند تا بسته بندی توتون و تنباکو را در لفاف هایی به صورت کاملا بهداشتی تولید نموده اید را در سلوفان های طرح دار و ساده بسته به نیاز شما بسته بندی نماید. از طرفی استفاده ارائه توتون و تنباکو در پک های شکیل کمک می نماید تا بتوانید آن را بهتر و راحت تر در بازار عرضه وارائه نمایید.

در کشورمان ایران شاهد استفاده درصد بالایی از توتون و تنباکو می باشیم. علاوه بر آن درصد بالایی از این محصولات نیز به کشورهای دیگر صادر می گردند. در نتیجه ارائه بهداشتی توتون و تنباکو از مهم ترین اصول برای تولیدکنندگان آن خواهد بود.

دستگاه بسته بندی توتون پیروز پک

در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان برآن شدیم تا با ساخت دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو اتوماتیک تحولی عظیم در این صنعت ایجاد نماییم.

سابق بر این تولیدکنندگان این محصولات می بایست بسته بندی را به صورت دستی انجام می دادند و سپس با دستگاه بسته بندی پیلوپک بسته بندی می نمودند.

اما حال، با استفاده از دستگاه های بسته بندی افقی سلفون از زیر ساخته شده توسط ما می توانید بسته بندی توتون و تنباکو را به صورت:

  • تمام اتوماتیک
  • بدون دخالت دست

انجام دهید.

ماشین بسته بندی پیلوپک ساخته شده توسط ما قادر است تا به امتداد دستگاه پرکن قرار گرفته و بسته بندی را به سرعت و اتوماتیک انجام دهد.

اهمیت بسته بندی توتون و تنباکو

اگر شما هم به منابع توتون و تنباکو دسترسی دارید و در فکر فروش و سوددهی بیشتر محصولات خود هستید می توانید از دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو پیروز پایور استفاده نمایید و محصولات خود را در بسته بندی های مناسب به بازار عرضه کنید و از این طریق به میزان فروش دلخواه خود برسید. بسته بندی خوب از اصول بازاریابی نوین است و محصولی که در بسته بندی مناسب و با کیفیت عرضه می شود از توان فروش بالاتری در بازار برخوردار است. همچنین توتون و تنباکو یا هر محصول اگر به صورت فراوری شده عرضه شود می تواند با ایجاد ارزش افزوده سوددهی را تا میزان زیادی بالا ببرد.
کاربردهای مختلف دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو شامل:

  • بسته بندی توتون
  • بسته بندی توتون میوه ای
  • بسته بندی تنباکو

می باشد.

همچنین بسته بندی سایر اشکال هندسی مشابه نیز توسط دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو امکان پذیر است.

دستگاه بسته بندی توتون و دستگاه بسته بندی تنباکو

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید