پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی تی تاب

دستگاه بسته بندی تی تاب ساخته شده در صنایع بسته بندی پیروز پک دارای کارکرد بسیار ساده‌ای می‌باشد و تنها نیازمند یک اپراتور می‌باشد. کارکرد آسان و سرعت بالای بسته بندی از مزیت‌های منحصر به فرد این دستگاه می‌باشد.

کیفیت تی تاب ارائه شده به بازار بی‌تردید تحت تاثیر نرمی، لطافت و حفظ بافت محصول می‌باشد و مصرف کنندگان ترجیه می‌دهند تی تاب تازه و نرم خریداری نمایند به علاوه محصولات باید به گونه‌ای بسته بندی شده باشند که به هیچ شکلی آلودگی و رطوبت به درون آنها نفوذ نکند. با توجه به اهمیت این موضوع ماشین آلات بسته بندی تی تاب از لفافه هایی مانند کاغذ مومی، مقوای پوشش دار، سلوفان، آلومینیوم، پلی اتیلن و پلی پروپیلین استفاده می‌کنند و به صورت پیلوپک دوطرف بسته، را دوخت می‌زند.

خصوصیات بارز دستگاه بسته بندی تی تاب

در صنایع بسته بندی پیروز پک توانسته‌ایم با بهره‌گیری از دانش مهندسین و تکنولوژی روز دنیا، ماشین بسته بندی تی تاب را در مدل‌های متنوع

  • دستگاه بسته بندی مدل کلاسیک با سیستم مکانیکی
  • دستگاه بسته بندی مدل آنجل با سیستم برق PLC و ترموستات PID
  • دستگاه بسته بندی مدل اسکار مجهز به دو موتور AC
  • دستگاه بسته بندی مدل دلفین با سه موتور SERVO

به بازار عرضه نماییم.

این دستگاه بسته بندی به صورت تک فک، دو فک و چهار فک تولید و به بازار عرضه می‌شود.

سرعت بسته بندی دستگاه بسته‌بندی تی تاب بین 100 تا 200 بسته در دقیقه بدون ضایعات محصول و سلفون می‌باشد.

این دستگاه های بسته بندی به صورت تک فک، دو فک و چهار فک به بازار ارائه می گردد. لازم به ذکر است فک‌های بکار رفته در این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند و بهترین دوخت را برای بسته‌ها به ارمغان می‌آورند.

با توجه به اطلاعات و ویژگی‌های ذکر شده برای این دستگاه می‌توان نتیجه گرفت اصل مهم در کیفیت ارائه محصول با کیفیت به بازار و افزایش فروش محصول، انتخاب صحیح و اصولی دستگاه بسته بندی مناسب و با کیفیت می‌باشد.

دستگاه بسته بندی تی تاب

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟