پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی خرما

دستگاه بسته بندی خرما با قابلیت بسته بندی خرما به صورت تک عددی و چند تایی را به بازار ارائه نموده ایم. این روزها شاهد ارائه هرچه بهداشتی تر محصولات به بازار می باشیم. دستگاه بسته بندی خرما تک عددی نیز جهت بسته بندی خرما و حفظ ارزش این ماده غذایی بسیار ارزشمند و ارتقای کیفیت آن طراحی و تولید می شود. تا بتوانید بسته بندی تک عددی خرما را انجام داده و بسیار بهداشتی آن را به بازار ارائه نمایید. از این دستگاه جهت بسته بندی خرمای مضافتی , خرمای زاهدی , خرمای هلیلی و انواع مختلف کشت خرما می توانید استفاده نمایید. بسته بندی خرما درکشور ما و حتی کشورهای همسایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسته بندی خرما آن نیز به اشکال متنوعی انجام می شود، چرا که این محصول یکی از محصولات کشاورزی با ارزش اقتصادی بسیار بالا و ارزش غذایی بالایی می باشد.

دستگاه بسته بندی خرما به صورت تکی و چند تایی

انتخاب دستگاه بسته بندی خرما به میزان چشمگیری بستگی به بازار هدف شما خواهد داشت. خرما در بازارهای داخلی و خارجی مشتریان فراوانی دارد. در ایران نیز خانواده های بسیاری در زمینه تولید این محصول با ارزش فعالیت می نمایند. در نتیجه برای به ثمر نشستن این زحمات لازم است تا این محصول را به بهترین شکل بسته بندی و به بازار عرضه نمایند. استفاده از دستگاه بسته بندی خرما که کارایی و سرعت و دقت بالایی داشته باشد می تواند بازخورد مناسبی جهت ارتقای سطح کیفیت بازار خرما نیز داشته باشد.

ماشین بسته بندی خرما صنایع بسته بندی پیروز پک

صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان در زمینه ساخت ماشین بسته بندی خرما دوشادوش تولید کننده همواره در کنار آنها می باشد و با طراحی دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک یار و همراه تولید کننده است ،تا خرمای خود را بسته بندی نمایند و روانه بازار کنند. بسته بندی خرما با پیشگیری از نفوذ رطوبت به داخل بسته بندی ماندگاری بیشتری به آن می دهد و از تغییر طعم و رنگ آن جلوگیری می کند. ما با ساخت دستگاه اتوماتیک امکان بسته بندی خرما به صورت تک عددی و چند تایی و همچنین بسته بندی قند حبه به صورت تک عددی و چند تایی را میسر نموده ایم. از دستگاه بسته بندی خرما همچنین در جهت بسته بندی محصولات مشابه اعم از بسته بندی شکلات , بسته بندی گز و بسته بندی شیرینی نیز استفاده می شود.مشاوره انتخاب دستگاه بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی خرما مناسب با میزان بودجه و فضای کارگاهی و محصول تولیدی توسط صنایع بسته بندی پیروز پایور انجام می شود.
دستگاه بسته بندی خرما

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟