پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی سیم ظرفشویی

دستگاه بسته بندی سیم ظرفشویی یکی از انواع دستگاه‌های بسته بندی صنایع بسته بندی پیروزپک می‌باشد که جهت بسته بندی انواع محصولات جامد در ابعاد متوسط طراحی شده است. با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود با تنظیم 10 سایز مختلف در تنظیمات دستگاه برای بسته بندی محصولات در ابعاد مختلف اقدام نمایید.

ماشین بسته بندی سیم ظرفشویی قابلیت بسته بندی انواع قطعات نظیر بسته بندی کلید و پریز، بسته بندی کلید کولر، بسته بندی اسکاچ و … را دارد و به صورت دو طرف دوخت محصولات را با استفاده از سلفون‌های طرح‌دار یا ساده بسته به سیاست‌های تبلیغاتی تولید کننده بسته بندی می‌کند.

ویژگی‌های دستگاه بسته بندی سیم ظرفشویی

از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دستگاه می‌توان به وجود آلارم هشدار اشاره کرد که اپراتور دستگاه را از بروز مشکل برقی یا مکانیکی در عملکرد دستگاه آگاه می‌سازد.

این دستگاه در دو مدل مکانیکی و اتوماتیک به بازار عرضه شده است. دستگاه مکانیکی با سیستم برق معمولی کنتاکتوری و تنظیم حرارت ترموستات معمولی و مدل تمام اتوماتیک با سیستم برق PLC و تنظیم حرارت ترموستات pid می‌باشد.

این دستگاه به صورت تک فک، دو فک و چهار فک می‌باشد و تنظیم طول بسته بندی توسط تعویض چرخ دنده انجام می‌شود.

این دستگاه قابلیت انواع سلفون ترس، متالایز، لامینت و … را دارد.

تنظیم سرعت بسته بندی مدل مکانیکی ماشین بسته‌ بندی سیم ظرفشویی از طریق تغییر تسمه و پولی انجام می‌گردد و در مدل اتوماتیک این دستگاه تنظیمات سرعت توسط مانتیور دیجیتال لمسی انجام می‌شود.

دستگاه بسته بندی سیم ظرف شویی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد. در صورت بروز خرابی یا نقص فنی دستگاه کافیست با کارشناسان پیروز پک تماس حاصل فرمایید. کارشناسان در مرحله اول شما عزیزان را به صورت تلفنی راهنمایی می‌نمایند و در صورت برطرف نشدن مشکل با حضور در محل شما اقدام به رفع مشکل می‌نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با قیمت دستگاه‌های بسته بندی پیروز پک با ما در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی سیم ظرفشویی

محصولات پیروز پایور

دستگاه بسته بندی مدل اسکار
دستگاه دسته بندی مدل کلاسیک
دستگاه بسته بندی مدل دلفین
دستگاه بسته بندی مدل آنجل

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟