پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی ظروف یکبارمصرف

دستگاه بسته بندی ظروف یکبارمصرف انواع مختلف ظروف یکبار مصرف را بسته بندی می کند. تولید دستگاه بسته بندی ظروف یکبارمصرف از این جهت که امروزه استفاده از ظروف یکبارمصرف رواج زیادی پیدا کرده است می تواند به تولید کنندگان این محصولات در راستای بسته بندی بهتر و با کیفیت تر یاری دهد.
دستگاه بسته بندی ظروف یکبارمصرف ظروف یکبار مصرف مختلف را در اندازه های متفاوت در بسته بندی های زیبا و شکیل و با کمترین ضایعات بسته بندی می کند. از دیگر کاربردهای این دستگاه در بسته بندی پک هواپیمایی , بسته بندی دستمال کاغذی و بسته بندی ست رستورانی می باشد.
سهولت در حمل و نقل و نگهداری از عواملی است که یک شرکت محصولات خود را بسته بندی می کند همچنین بسته بندی محصول را از آسیب های مختلف محفوظ نگه می دارد و به آن اصالت و اعتبار لازم جهت کسب اطمینان مشتری را می بخشد.
آمارهای مختلف نشان می دهد بسته بندی مناسب می تواند تا هفتاد درصد روی میزان فروش و انتخاب محصول توسط مشتری تاثیر گذار است و هزینه های نگهداری از کالا را نیز کاهش می دهد.
دستگاه بسته بندی ظروف یکبارمصرف دارای مدلهای بسیار متنوعی است و تولید کنندگان می توانند به فراخور نیاز خود و ابعاد ظرف بسته بندی از مدلهای مختلف آن استفاده نمایند. تنظیمات دیجیتالی در مدل های جدید دستگاه های بسته بندی از فاکتورهای مهم صنایع بسته بندی پیروز پایور است.

دستگاه بسته بندی ظروف یکبارمصرف

محصولات پیروز پایور

دستگاه بسته بندی مدل اسکار
دستگاه دسته بندی مدل کلاسیک
دستگاه بسته بندی مدل دلفین
دستگاه بسته بندی مدل آنجل

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟