پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی های بای

دستگاه بسته بندی های بای جهت بسته بندی انواع مواد غذایی و محصولات و قطعات جامد در ابعاد متوسط همانند

و … توسط مهندسان پر انرژی و مجرب صنایع بسته بندی پیروز پک طراحی و با بکارگیری بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات ساخته شده است.

قابلیت بسته بندی به دو صورت متریک و اتوماتیک، امکان تنظیم سرعت به صورت دیجیتال لمسی، قابلیت استفاده از انواع سلفون و تنوع مدل‌های دستگاه که به مشتری امکان می‌دهد متناسب با نیاز خود ماشین بسته بندی مناسب خریداری کند، موجب منتخب شدن این ماشین بسته‌بندی به عنوان یکی از پر متقاضی‌ترین دستگاه بسته بندی صنایع پیروز پک شده است.

مشخصات بارز دستگاه بسته بندی های بای

ماشین بسته‌بندی های بای در انواع مدل‌های:

  • دستگاه بسته بندی اسکار
  • دستگاه بسته بندی آنجل
  • دستگاه بسته بندی دلفین

با عملکرد نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به بازار عرضه شده است. روش بسته بندی این دستگاه به صورت رگباری می‌باشد و به صورت تک فک و دو فک تولید می‌گردد.

از آنجایی که امروزه شکل ظاهری تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات دارد و موجب خاطره‌انگیز شدن یک محصول برای مصرف کننده می‌شود ما در صنایع پیروز پک، انواع دستگاه بسته بندی خود را به گونه‌ای طراحی نموده‌ایم که قابلیت استفاده از انواع سلفون در آنها امکان‌پذیر می‌باشد و تولیدکنندگان قادر خواهند بود محصولی با بسته بندی منحصربه‌فرد تولید کنند.

این دستگاه با سرعت بالایی قادر به بسته بندی 100 الی 200 محصول در دقیقه می‌باشد و با سیستم برق PLC کنترل می‌شود از این رو مصرف برق بهینه‌ای دارد.

برای کاهش ضایعات سلفون و محصول و صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید، کافیست بهترین و با کیفیت‌ترین ماشین آلات بسته بندی را از ما در صنایع بسته بندی پیروز پک خریداری نمایید.

دستگاه بسته بندی های بای

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟