پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی همبرگر و دستگاه بسته بندی کباب لقمه

دستگاه بسته بندی همبرگر و دستگاه بسته بندی کباب لقمه یک ماشین بسته بندی برای آماده سازی همبرگر , کباب لقمه و انواع مواد غذایی نیمه آماده برای عرضه در بازار مصرف است. در بسته بندی همبرگر و بسته بندی کباب لقمه و انواع مختلف مواد غذایی از آنجا که این محصولات حساس و با قابلیت فساد بسیار بالا می باشند نیاز است این کار در شرایط بسیار بهداشتی انجام شده و علاوه بر تولید مواد غذایی بهداشتی این محصولات باید به خوبی بسته بندی شوند تا از فاسد شدن آنها جلوگیری شود.

دستگاه بسته بندی همبرگر پیروز پک

در راستای تولید محصولات با کیفیت صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان با استفاده از تکنولوژی بروز دنیا اقدام به تولید دستگاه بسته بندی همبرگر و دستگاه بسته بندی کباب لقمه نموده است. و این دستگاه قادر است محصولات زیر را در شرایط کاملا بهداشتی بسته بندی نماید. همچنین رضایت تولید کننده و مصرف کننده را برآورده سازد.
  • بسته بندی همبرگر
  • بسته بندی کباب لقمه
  • بسته بندی ناگت مرغ
  • بسته بندی جوجه
  • بسته بندی میگو سوخاری
  • بسته بندی ساندویچ سرد
و بسته بندی انواع دیگر مواد غذایی آماده و نیمه آماده که توسط این ماشین بسته بندی انجام می شود.

دستگاه بسته بندی کباب لقمه

از تولیدات دیگر صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تولید دستگاه بسته بندی کباب لقمه است. این دستگاه نیز همان کارایی و ویژگی های دستگاه بسته بندی همبرگر را دارد. و برای بسته بندی محصولات مختلف بالا مناسب است. صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان با تولید انواع دستگاه بسته بندی با کیفیت به شما تولید کنندگان عزیز کمک می کند تا محصولات خود را با بهترین نوع بسته بندی و کیفیت به بازار مصرف عرضه نمایید. بسته بندی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در فروش و بازاریابی است از این جهت توجه به نوع بسته بندی کالایی که تولید می کنیم می تواند باعث افزایش فروش و جذب مشتری شده و اصولا بسته بندی خوب نشان دهنده کیفیت محصول داخل آن است. و می تواند اعتبار لازم برای خرید توسط مشتری را به آن ببخشد. بسته بندی نان و بسته بندی مواد غذایی در این میان به دلیل فساد پذیری و تاثیر آن روی سلامت افراد جامعه حساسیت زیادی دارد.

انواع دستگاه بسته بندی صنایع بسته بندی پیروز پک

با تجربه چندین ساله مان و همچنین شناخت بازار، مدل های بسیار متنوعی از ماشین آلات بسته بندی را تولید و به بازار ارائه نموده ایم. قطعا شرکت ها به دستگاه هایی با سرعت بسته بندی مناسب با خط تولید خود نیاز خواهند داشت. از طرفی ممکن است شرکتی تمایل به استفاده از سلفون و پوشش شفاف برای بسته بندی داشته باشد. یا بخواهند از پوشش های طرحدار استفاده نمایند. هرکدام از این خواسته ها را می توان با دستگاهی خاص برآورده ساخت. دستگاه های ما نیز بر همین اساس با سیستم های مختلف و در مدل های متنوع با قیمت های بسیار مناسب به بازار ارائه می شوند. تا بتوانیم نیاز های شما را برآورده سازیم. همواره کیفیت برای ما مهم ترین اصل می باشد. در نتیجه بهترین ماشین آلات بسته بندی همبرگر و کباب لقمه را از ما می توانید خرید نمایید.
دستگاه بسته بندی همبرگر

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید