پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا قالبی

دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا با سیستم های متنوعی تولید می شود.چراکه ارائه این نوع پنیر به شکل های متفاوتی به بازار انجام می گردد. مثلا پنیر رنده شده، پنیر قالبی،پنیر پیتزا ورقه ای و….

قطعا نمی توان تمامی این مدل ها را با یک ماشین بسته بندی نمود. برای هر مدل نیاز است تا دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا خاص آن را به عنوان تولیدکننده این محصول تهیه نمایید.

دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا قالبی

مناسب ترین دستگاه بسته بندی پنیر قالبی را می توان دستگاه بسته بندی افقی دانست. ما در صنایع بسته بندی پیروز پک (ماشین سازی ترابی) سازنده این دستگاه می باشیم. توانسته ایم تا کیفیت متمایزی از آن را به بازار ارائه نماییم. با استفاده از دستگاه های ما محدودیتی در ابعاد و اندازه پنیر نخواهید داشت و می توانید بسته به نیاز بازار محصولتان را ارائه نمایید.

کیفیت بسته بندی با دستگاه های ما بسیار بالا می باشد. سرعت بسته بندی نیز بین 100 تا 200 بسته در دقیقه است. که خب می تواند سرعت ارائه محصولات شما به بازار را به حد بسیار چشمگیری افزایش دهد.

شکیل بودن بسته ها از دیگر نکات مثبت انجام بسته بندی با دستگاه های ما می باشد.

قطعا ظاهر بسته بندی بسیار مهم می باشد تا بتوانید سهم بزرگی از بازار را به محصول خود اختصاص دهید.

شاید دیده باشید که دوخت برخی از دستگاه ها اصلا باکیفیت نمی باشد و در حین حمل، بسته باز می شود. به هیچ عنوان چنین تجربه ای را با دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا ارائه شده توسط ما نخواهید داشت.

دوخت بسته ها بسیار دقیق، تمیز و بدون ضایعات برای شما انجام می شود.

دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا قالبی

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    WeCreativez WhatsApp Support
    واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
    سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟
    سبد خرید