پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی کانفت

دستگاه بسته بندی کانفت برای بسته بندی محصولات در ابعاد و اندازه های کوچک می‌باشد. این دستگاه، قادر است تا بسته بندی کانفت را به صورت تک عددی و بسیار شکیل، بدون ضایعات محصول و سلفون بسته بندی نماید. دستگاه بسته بندی کانفت ارائه شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان دارای سیستم های متنوع می‌باشد. مکانیکی،نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک سیستم های ارائه شده برای دستگاه بسته بندی کانفت ما می باشد. نهایت تلاش خود را نموده ایم تا ضایعات محصول و سلفون را در این دستگاه بسته بندی به حداقل میزان خود رسانیم.

دستگاه بسته بندی کانفت در مدل های متنوع

مدل های ارائه شده دستگاه بسته بندی کانفت ساخته شده توسط ما دستگاه بسته بندی مدل اسکار ، آنجل،کلاسیک و دلفین می باشد. که برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با سیستم و مشخصات فنی هر کدا می توانید از سمت چپ همین صفحه دستگاه بسته بندی کانفت با سیستم مورد نظر را انتخاب نمایید. و اطلاعات مرتبط با آن را مشاهده کنید.

انواع دستگاه بسته بندی صنایع بسته بندی پیروز پک

ساخت دستگاه های بسته بندی افقی برای بسته بندی محصولات به صورت تک عددی و یا چند تایی با لفاف های گوناگون از تخصص‌های چندین ساله‌مان در صنایع بسته بندی پیروز پک می‌باشد. دستگاه بسته بندی کانفت نیز از نمونه این دستگاه‌های بسته بندی است که قادر به بسته بندی محصولات در ابعاد و اندازه‌های کوچک می‌باشد. از دیگر کاربردهای این دستگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: و سایر محصولات در ابعاد و اندازه‌های کوچک با کیفیت بسیار بالا و بدون هیچ ضایعاتی از محصول و سلفون
دستگاه بسته بندی کانفت

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟