پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی کلمپه

دستگاه بسته بندی کلمپه قابلیت بسته بندی انواع کلوچه سنتی ،کلوچه خانگی و … را  داشته و با بسته بندی شکیل و زیبا کلیه محصولات در ابعاد متوسط را به صورت پیلوپک بسته بندی می‌کند. سیستم PLC بکار رفته در ماشین آلات بسته بندی موجب می‌گردد تمامی فرآیندهای بسته بندی به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام شود، در نتیجه نیاز به نیروی انسانی زیادی نخواهد بود و در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌گردد.

همچنین این دستگاه سرعت بالایی در بسته بندی دارد و در زمان نیز صرفه‌جویی شده و تعداد 130 تا 200 محصول در دقیقه بسته بندی می‌نماید.

دستگاه بسته بندی کلمپه شیرینی سنتی کرمانی

کلمپه از شیرینی‌های سنتی کرمان است که به دلیل طعم دلنشینی که دارد شهرت زیادی در میان مردم سایر استان‌ها یافته است. از این رو کلمپه‌ای که به صورت بسته بندی شده تولید گردد، علاوه بر حفظ کیفیت محصول موجب می‌شود پخش و توزیع این محصول به سادگی انجام شود.

به این ترتیب اگر شیرینی کلمپه در بسته‌های شکیل و زیبا و با ماندگاری مناسب به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی شود شاهد افزایش مشتریانی خواهید بود که علاقه زیادی به خرید این شیرینی سنتی خوش طعم دارند. از این رو در صنایع بسته بندی پیروز پک تصمیم گرفتیم با ساخت دستگاه بسته بندی کلمپه کمک شایانی به پیشرفت و بهبود بهتر این صنعت نماییم.

برای بسته بندی این محصول باید از لفافه‌های کاغذ مومی، سلفون، پلی اتیلن و پلی پروپیلن و آلومینیوم استفاده کرد. ماشین آلات پیروز پک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انواع لفافه بر روی آنها قابل نصب می‌باشد.

با توجه به ویژگی‌های ذکر شده این ماشین بسته بندی کافیست برای ارتقا فروش و معرفی برند خود برای خرید دستگاه بسته بندی کلمپه اقدام نمایید.

دستگاه بسته بندی کلمپه

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟