پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی کماج

دستگاه بسته بندی کماج صنایع بسته بندی پیروز پک مجهز به سیستم برق PLC همراه با حافظه ذخیره‌سازی پارامترهای چند محصول می‌باشد و کاربری بسیار ساده‌ای دارد. این دستگاه قادر است بسته بندی کماج در ابعاد و اندازه‌های مختلف را بدون ضایعات سلفون و محصول به گونه‌ای شکیل و زیبا بسته بندی نماید. ماشین بسته‌بندی کماج در انواع مکانیکی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در انواع مدل‌های

  • دستگاه بسته بندی مدل آنجل
  • دستگاه بسته بندی مدل اسکار
  • دستگاه بسته بندی مدل کلاسیک
  • دستگاه بسته بندی مدل دلفین

از با کیفیت‌ترین قطعات ساخته شده است. جنس بدنه این دستگاه استیل ضد زنگ می‌باشد و با پوشش ضد زنگ اپوکسی پوشیده شده است تا در برابر تابش نور و تماس آب مقاومت بالایی داشته و مانع زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه گردد.

کابردهای دستگاه بسته بندی کماج

نان کماج نوعی شیرین سنتی استان همدان است و در استان‌های مازندران، مرکزی، اصفهان و کردستان نیز پخت می‌شود و طرفداران زیادی دارد. اما تهیه کماج بهداشتی با ماندگاری مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مورد توجه تولید کنندگان قرار گیرد.

با توجه به اهمیت این موضوع ما در صنایع بسته بندی پیروز پک اقدام به طراحی و ساخت ماشین بسته‌بندی کماج نمودیم. این دستگاه بسته بندی نه تنها محصول را از تابش نور و نفوذ گرد و غبار محافظت می‌کند بلکه به گونه‌ای زیبا و جذاب محصول را بسته بندی می‌نماید. بسته‌بندی کماج علاوه بر زیبایی و جذب مصرف کننده، راحتی حمل و نقل را هم به همراه دارد و برای بسته بندی انواع محصولات غذایی در ابعاد متوسط نظیر

و بسیاری محصولات دیگر کاربرد دارد. برای سفارش و خرید ماشین آلات بسته بندی پیروز پک کافیست با کارشناسان فروش ما در تماس باشید و با بهره‌گیری از مشاوره دقیق و اصولی بهترین و مناسب‌ترین دستگاه را خریداری نمایید.

دستگاه بسته بندی کماج

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟