پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی کیک و دستگاه بسته بندی کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و دستگاه بسته بندی کلوچه بایستی محصولات را به گونه ای بسته بندی نماید که مناسب باشند به طوری که از فساد، آلودگی، خشک شدن و یا جذب رطوبت و بو از خارج جلوگیری به عمل آورد.

کیفیت کیک و کلوچه ارائه شده به بازار قطعا تحت تاثیر نرمی، لطافت و حفظ بافت این محصولات می باشد.مصرف کننده ترجیه می دهد تا کیک تازه و نرمی را خرید نماید تا یک کیک خشک هرچقدر که تاریخ انقضا نیز داشته باشد.

برای بسته بندی کیک وکلوچه از لفاف هایی مانند کاغذ مومی، مقوای پوشش دار، سلوفان، آلومینیوم، پلی اتیلن و پلی پروپیلین استفاده می شود.

اما اصل مهم در کیفیت ارائه محصول، انتخاب صحیح یک دستگاه بسته بندی مناسب می باشد.

ویژگی های دستگاه بسته بندی کیک وکلوچه

در صنایع بسته بندی پیروز پک توانسته ایم دستگاه بسته بندی کیک و دستگاه بسته بندی کلوچه را در مدل های بسیار متنوع از جمله:

  • دستگاه بسته بندی مدل کلاسیک با سیستم مکانیکی
  • دستگاه بسته بندی مدل آنجل با سیستم برق PLC و ترموستات PID
  • دستگاه بسته بندی مدل اسکار مجهز به دو موتور AC
  • دستگاه بسته بندی مدل دلفین با سه موتور SERVO

به بازار ارائه نماییم.

این دستگاه های بسته بندی به صورت تک فک، دو فک و چهار فک به بازار ارائه می گردد.

سرعت بسته بندی کیک و بسته بندی کلوچه با این دستگاه های بسته بندی 100 تا 200 بسته بدون هیچ ضایعات محصول و سلفون می باشد.

فک مورد کاربرد در دستگاه های بسته بندی مان بسیار باکیفیت می باشد. که همین امر سبب شده تا بهترین دوخت ممکن در بسته ها را ارائه نماییم.

همین کیفیت دوخت کمک می نماید تا به هیچ عنوان بسته در حین حمل و یا در زمان ارائه در سوپر مارکت ها باز نشده، و گرد و غبار و آلودگی ها به درون آن راه نیابند.

اگر به دنبال حفظ تازگی کیک و کلوچه ارائه شده خود به بازار هستید، حتما از دستگاه های بسته بندی کیک وکلوچه مان در صنایع بسته بندی پیروز پک استفاده نمایید.

لازم به ذکر است در این دستگاه ها قادر به استفاده از سلفون ها ساده و شفاف، یا طرح دار بسته به سیاست های تبلیغاتی تان می باشد.

همکاران ما در واحد فروش در خدمت شما عزیزان هستند تا بهترین دستگاه بسته بندی کیک و دستگاه بسته بندی کلوچه ممکن برای محصولات شما را ارائه نمایند.

دستگاه بسته بندی کیک و دستگاه بسته بندی کلوچه

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید