پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی گز

دستگاه بسته بندی گز و دستگاه بسته بندی نبات چوبی از دیگر مدل های دستگاه بسته بندی تولیدی ما در شرکت پیروز پایور سپاهان می باشد.دستگاه بسته بندی پیلوپک قادر به:

در ابعاد متنوع و اشکال گوناگون به صورت تک عددی می باشد.

گز را می توان از محبوب ترین سوغاتی های شهر اصفهان دانست که به تمامی شهرها و حتی کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.

در نتیجه دستگاه بسته بندی گز باید بتواند بسته بندی گز را بسیار شکیل،منظم و مناسب انجام دهد. تا بتواند گز را از آسیب ها و آلودگی های محیطی حفظ نماید. زیرا این شیرینی در اثر رطوبت و تغییرات جوی خیلی سریع کیفیت خود را از دست می دهد.

نبات نیز از همین محصولات می باشد و در صورت قرار گرفتن در برابر رطوبت به سرعت کیفیت خود را از دست داده و خراب خواهد شد.

از طرفی برای ارائه نبات در سایر مکان ها باید بتوان نکات بهداشتی مرتبط با آن را رعایت نمود. به همین جهت به دستگاه بسته بندی نبات که قادر به انجام بسته بندی نبات به صورت تک عددی باشد نیاز خواهید داشت.

دستگاه بسته بندی گز تک عددی پیروز پک

ماشین سازی پیروز پایور سپاهان توانسته است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، نصب قطعات با کیفیت وکادر فنی با تجربه بهترین مدل های ماشین بسته بندی را تولید کند تا مصرف کنندگان طعم خوش و لذیذ این شیرینی خوشمزه را بخاطر بسپارند .
امروزه بسته بندی گز ، بسته بندی نبات بسته بندی سایر محصولات به عنوان یکی از اصلی ترین نکات در افزایش بازاریابی و فروش محصولات شمرده می شود. هدف ما یاری رساندن به تولید کنندگان درجهت بسته بندی محصولات خود در ابعاد و اندازه های گوناگون است و در راستای این هدف توانسته ایم دستگاه هایی جهت بسته بندی محصولات در سایز های کوچک مانند دستگاه بسته بندی گز ، دستگاه بسته بندی نبات ، ساقه عروس ، کانفت و غیره تا محصولات در ابعاد و اندازه های بزرگ مانند دستگاه بسته بندی نان را به بازار عرضه نماییم.

با خرید دستگاه بسته بندی گز از ما می توانید از خدمات پس از فروش بسیار ویژه و سریع مان نیز استفاده نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکلی برای دستگاه به سرعت بخش پشتیبانی فنی در محل شما حضور پیدا خواهند و به سرعت دستگاه را برای شما عیب یابی می نمایند.

در نتیجه برای بسته بندی محصول خود به هیچ عنوان با دستگاه بسته بندی گز و دستگاه بسته بندی نبات ما با مشکل مواجه نخواهید شد.

دستگاه بسته بندی گز

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟