پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی بیسکویت و های بای

دستگاه بسته بندی بیسکویت و دستگاه بسته بندی های بای باید به نحوی بسته بندی محصولات را انجام دهند که نه تنها مانع نفوذ آلودگی و رطوبت به محصول شوند، بلکه باید بسته بندی را به شکلی انجام دهند که از خرد شدن محصول جلوگیری کند. زیرا این محصولات بسیار ترد و شکننده هستند و کوچکترین ضربه موجب خرد و دفرمه شدن آنها می‌شود. از دیگر نکات ویژه دستگاه بسته بندی بیسکویت و های بای این است که باید بتواند با ایجاد ظاهری زیبا به محصول به عنوان مهم‌ترین ابزار بازاریابی بتواند فروش محصول را ارتقاء بخشد.

دستگاه بسته بندی بیسکویت صنایع پیروز پک

صنایع بسته بندی پیروز پک با هدف رفع نیاز تولید کنندگان و انواع دستگاه بسته بندی در متنوع‌ترین مدل‌ها را تولید کرده و به بازار عرضه نموده است. ماشین بسته بندی بیسکویت قادر است انواع بیسکویت در ابعاد و اشکال مختلف را به صورت دو طرف دوخت بسته بندی نماید. به علاوه این دستگاه برای بسته بندی سایر محصولات نظیر نیز قابل استفاده می‌باشد.

ویژگی های ماشین بسته بندی های بای و بیسکویت

دستگاه بسته بندی بیسکویت و های بای صنایع بسته بندی پیروز پک با سه عملکرد مکانیکی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید و به بازار عرضه شده است. این دستگاه با استفاده از بروزترین نمونه های دستگاه CNC تولید شده است. بنابراین تنظیمات دقیق روی دستگاه اعمال شده و در نهایت محصولات با بهترین کیفیت و بدون ضایعات محصول و سلفون بسته بندی خواهند شد. این ماشین آلات بسته بندی مجهز به سیستم خطایاب اتوماتیک می‌باشند. بنابراین بروز هرگونه مشکل در دستگاه خطایابی شده و موجب می‌شود تا در امر بسته بندی محصولات به هیچ عنوان با مشکل مواجه نشوید. با استفاده ازاین دستگاه قادر خواهید بود با توجه به نیاز خط تولید سرعت دستگاه را تنظیم نمایید. برای سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دستگاه های بسته بندی افقی تولیدی ما در صنایع بسته بندی پیروز پک کافیست از طریق وب سایت و شماره‌های تماس با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است تمامی دستگاه‌های ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند.

مشخصات بارز دستگاه بسته بندی های بای

ماشین بسته‌بندی های بای در انواع مدل‌های:
  • دستگاه بسته بندی اسکار
  • دستگاه بسته بندی آنجل
  • دستگاه بسته بندی دلفین
با عملکرد نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به بازار عرضه شده است. روش بسته بندی این دستگاه به صورت رگباری می‌باشد و به صورت تک فک و دو فک تولید می‌گردد. از آنجایی که امروزه شکل ظاهری تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات دارد و موجب خاطره‌انگیز شدن یک محصول برای مصرف کننده می‌شود ما در صنایع پیروز پک، انواع دستگاه بسته بندی خود را به گونه‌ای طراحی نموده‌ایم که قابلیت استفاده از انواع سلفون در آنها امکان‌پذیر می‌باشد و تولیدکنندگان قادر خواهند بود محصولی با بسته بندی منحصربه‌فرد تولید کنند. این دستگاه با سرعت بالایی قادر به بسته بندی 100 الی 200 محصول در دقیقه می‌باشد و با سیستم برق PLC کنترل می‌شود از این رو مصرف برق بهینه‌ای دارد. برای کاهش ضایعات سلفون و محصول و صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید، کافیست بهترین و با کیفیت‌ترین ماشین آلات بسته بندی را از ما در صنایع بسته بندی پیروز پک خریداری نمایید.
دستگاه بسته بندی بیسکویت

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
    WeCreativez WhatsApp Support
    واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
    سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟