پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی گز و بسته بندی نبات

دستگاه بسته بندی گز و دستگاه بسته بندی نبات نی دار از دیگر مدل‌های دستگاه بسته بندی تولیدی ما در شرکت پیروز پایور سپاهان می‌باشد. دستگاه بسته بندی پیلوپک قادر به:

 • بسته بندی گز
 • بسته بندی نبات
 • بسته بندی ساقه عروس
 • بسته بندی کانفت
 • بسته بندی شکلات و شیرینی
 • بسته بندی میشکا
 • بسته بندی خرما

در ابعاد متنوع و اشکال گوناگون به صورت تک عددی می باشد.

گز و نبات را می‌توان از محبوب‌ترین سوغاتی‌های شهر اصفهان دانست که به تمامی شهرها و حتی کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.

در نتیجه دستگاه بسته بندی گز و نبات نی دار باید بتواند بسته بندی این محصولات را بسیار شکیل، منظم و مناسب انجام دهد و آنها را از آسیب‌ها و آلودگی‌های محیطی حفظ نماید. زیرا این دو شیرینی خوشمزه در اثر رطوبت و تغییرات جوی خیلی سریع کیفیت خود را از دست می‌دهند.

از طرفی برای ارائه نبات در سایر مکان‌ها باید بتوان نکات بهداشتی مرتبط با آن را رعایت نمود. به همین جهت به دستگاه بسته بندی نبات که قادر به انجام بسته بندی نبات به صورت تک عددی باشد نیاز خواهید داشت.

دستگاه بسته بندی گز تک عددی پیروز پک

ماشین سازی پیروز پایور سپاهان توانسته است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، نصب قطعات با کیفیت وکادر فنی با تجربه بهترین مدل های ماشین بسته بندی را تولید کند تا مصرف کنندگان طعم خوش و لذیذ این شیرینی خوشمزه را بخاطر بسپارند.امروزه بسته بندی گز ، بسته بندی نبات بسته بندی سایر محصولات به عنوان یکی از اصلی ترین نکات در افزایش بازاریابی و فروش محصولات شمرده می شود. هدف ما یاری رساندن به تولید کنندگان درجهت بسته بندی محصولات خود در ابعاد و اندازه های گوناگون است و در راستای این هدف توانسته ایم دستگاه هایی جهت بسته بندی محصولات در سایز های کوچک مانند دستگاه بسته بندی گز ، دستگاه بسته بندی نبات ، ساقه عروس ، کانفت و غیره تا محصولات در ابعاد و اندازه های بزرگ مانند دستگاه بسته بندی نان را به بازار عرضه نماییم.

با خرید دستگاه بسته بندی گز از ما می توانید از خدمات پس از فروش بسیار ویژه و سریع مان نیز استفاده نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکلی برای دستگاه به سرعت بخش پشتیبانی فنی در محل شما حضور پیدا خواهند و به سرعت دستگاه را برای شما عیب یابی می نمایند.

در نتیجه برای بسته بندی محصول خود به هیچ عنوان با دستگاه بسته بندی گز و دستگاه بسته بندی نبات ما با مشکل مواجه نخواهید شد.

مزایای دستگاه بسته بندی نبات صنایع بسته بندی پیروز پک

قطعا تابش نور و نفوذ رطوبت و غبار به مواد غذایی موجب فساد زود هنگام و کاهش کیفیت محصولات می‌گردد، از این رو ماشین بسته‌بندی نبات با پوشش مناسب از محصولات درون بسته بندی محافظت می‌نماید.

بی‌تردید سرعت پایین و تولید کم برای یک کارگاه تولیدی به صرفه نیست از این رو دستگاه‌های بسته بندی پیروز پک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با سرعتی بالا و بدون ضایعات محصول بسته بندی بین 150 تا 200 بسته در دقیقه را انجام می‌نمایند.

ماشین‌آلات بسته‌بندی نبات مجهز به سنسور حفاظتی می‌باشند و در صورتی که سهوا دست، در تماس با بخش دروازه فک قرار گیرد، برق دستگاه قطع می‌شود.

تمامی قطعات بکار رفته در ساخت این دستگاه بسته بندی از استیل می‌باشد تا در صورت قرارگیری در معرض آفتاب یا تماس با آب دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی نگردد.

دستگاه بسته بندی نبات پیلوپک از نظر شکل ظاهری و مشخصات فنی شباهت زیادی با سایر دستگاه‌های بسته‌بندی دارد و تنها تفاوت آن در ابعاد، سرعت بسته‌بندی و سیستم برق و کارکرد دستگاه بسته بندی می‌باشد.

 

دستگاه بسته بندی گز

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
  WeCreativez WhatsApp Support
  واحد فروش و پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند.
  سلام؛چطور میتونم کمکتون کنم؟