پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف و ست رستورانی

دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف و دستگاه بسته بندی ست رستوران از جمله ماشین آلات بسته بندی تولید شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پک می باشد. ما با چندین سال تجربه درخشان در ساخت و تولید این ماشین آلات, انواع دستگاه بسته بندی در مدل های بسیار متنوع را به بازار عرضه نموده ایم. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی قاشق و چنگال , دستگاه بسته بندی خرما , دستگاه بسته بندی مکانیکی به لینک مربوطه مراجعه کنید.

این روزها کلیه رستوران ها و مراکز ارائه دهنده خدمات غذایی به ماشین آلات بسته بندی ست رستورانی و بسته بندی ظروف یکبار مصرف نیازمندند. برخی از رستوران ها خود دارای دستگاه مناسب برای بسته کردن می باشند ولی برخی دیگر این نیاز خود را با استفاده از سازمان های دیگر تامین می نمایند.

کاربردهای دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف

با استفاده از ماشین آلات بسته بندی ست رستورانی و ظروف یکبار مصرف می توانید:

  • قاشق و چنگال
  • دستمال کاغذی
  • انواع ظروف

و سایر موارد دیگر را در بسته بندی هایی با طراحی خاص بسته بندی نمایید. شما می توانید با انجام بسته بندی این ظروف علاوه بر رعایت بهداشت, شکل زیباتری به خدمات ارائه شده توسط سازمان تان ببخشید.
قطعا بسته بندی ست های رستورانی و ظروف یکبار مصرف به نفع شما نیز می باشد چراکه از بی نظمی در رستوران و آشپزخانه سازمان شما جلوگیری به عمل می آورد.

ماشین مناسب بسته بندی ست رستورانی و ظروف یکبار مصرف توسط ما در مدل های بسیار متنوعی تولید و به بازار ارائه می گردد و کیفیت بالای این دستگاه ها تا به امروز توانسته است به ما در جلب رضایت مشتریان مان کمک نماید.

قیمت دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف به احتمال زیاد جزء اولین مطالب و نکاتی است که در ذهن خریداران این محصول پیش می آید. شما با اطلاع از قیمت دقیق و به روز است که می توانید تصمیم نهایی درباره خرید این محصول را بگیرید. برای این منظور شما می توانید با کاشناسان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعات تخصصی این افراد پیرامون این دستگاه و محصولات مشابه بهره مند شوید.

ویژگی های دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف

دستگاه بسته بندی ست رستورانی را بسته به نیاز شما در سیستم های مکانیکی, نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید و به بازار ارائه می نماییم.

سرعت بسته کردن ظروف یکبار مصرف و سایر محصولات با دستگاه های بسته بندی پیلوپک ساخته شده توسط ما بین 100 تا 200 بسته در دقیقه می باشد.

مزیت دستگاه بسته بندی ست رستورانی

با توجه به ویژگی‌های ذکر شده, مزیت استفاده از ماشین بسته بندی ظروف یکبار مصرف تولید شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پک این است که این دستگاه, بسته بندی محصولات را بدون ضایعات محصول و سلفون انجام می نماید, که این خود می تواند تا حد بسیاری به شما در افزایش میزان سود دهی دستگاه بسته بندی کمک کرده و از سوی دیگر برای شما ضرری به همراه نخواهد داشت.

سفارش دستگاه های بسته بندی ست رستورانی پیروز پک

دقت نمایید همکاری ما با بزرگترین کیترینگ ها, رستوران ها, سازمان ها, ادارات دولتی و همچنین شرکت های هواپیمایی از برترین افتخارات مان می باشد و خوشحالیم که توانسته ایم دستگاه بسته بندی ست رستورانی بسیاری از این شرکت ها و سازمان ها را تامین نموده و رضایت این عزیزان را به دست آوریم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه کارکرد ماشین آلات ست رستورانی و ظروف یکبار مصرف و قیمت این دستگاه ها تنها کافیست با ما در صنایع بسته بندی پیروز پک در تماس باشید.

محصولات پیروز پک برای بسته بندی طیف وسیعی از انواع کالا ها طراحی و تولید می شوند; از دستگاه بسته بندی مواد غذایی گرفته تا لوازم پزشکی.

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید