پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی مواد غذایی

دستگاه بسته بندی مواد غذایی از تولیدات مهم در صنایع بسته بندی پیروز پک می باشد. از دستگاه بسته بندی مواد غذایی در بسته بندی انواع محصولات غذایی استفاده می شود. امروزه بسته بندی مواد غذایی از اهمیّت ویژه ای برخوردار می باشد، چرا که تقریبا 50% از مواد غذایی در کشورهای جهان سوم، به علّت فقدان بسته بندی و نگهداری مناسب از بین می روند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه , دستگاه بسته بندی میوه خشک , دستگاه بسته بندی خرما به لینک مربوطه مراجعه کنید.

بسته بندی مواد غذایی در کل فرایندی است که بر روی مواد غذایی اعمال می شود تا بتوان آن را سالم و زیبا به دست مصرف کننده رساند. این فرایند همچنین باید قادر به سهولت حمل مواد غذایی، محافظت از آن در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی نیز شود.
اصولا مواد غذایی با بسته های بسیار شکیل فروش بیشتری را نیز به خود اختصاص خواهند داد. چراکه در نگاه اول مخاطب شما باید بتواند با بسته بندی ارتباط برقرار نماید.

دستگاه بسته بندی مواد غذایی صنایع بسته بندی پیروز پک

دستگاه بسته بندی در بسته بندی مواد غذایی علاوه بر نگهداری و افزایش طول عمر راه کار بسیار مناسب در بازاریابی و افزایش فروش است. هیچ راهی بهتر از طراحی خلاقانه و نو در بسته بندی مواد غذایی یا هر نوع بسته بندی دیگر نمی تواند تضمین کننده افزایش فروش محصولات باشد.

ماشین بسته بندی مواد غذایی با تولید یک بسته بندی برجسته و منحصر به فرد می تواند توجه مشتری را به سمت محصول جذب نماید. ایده های خلاق لزوما نباید پر هزینه و پر زرق برق باشد، هر چه بسته بندی مواد غذایی با نوع محصول درون آن متناسب تر باشد در جلب توجه مشتری موثرتر است. آمارها نشان می دهد که مصرف کنندگان خرید محصولات خاص را به دیگر محصولات ترجیح می دهند. مصرف کننده در کمتر از سه ثانیه تصمیم می گیرد محصولی را بخرد یا نخرد.

چند ویژگی دستگاه بسته بندی مواد غذایی پیروز پک

 • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به مواد غذایی
 • حفظ ماندگاری و کیفیت محصول
 • بسته بندی محصولات بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک
 • سرعت بالا در بسته بندی محصولات
 • قابلیت تنظیم سرعت و طول بسته بندی به صورت لمسی دیجیتال
 • هوشمند بودن و حفاظت از اوپراتور

بررسی ویژگی حفاظتی ماشین بسته بندی مواد غذایی

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که به محض نزدیک شدن دست اپراتور به فک برای جلوگیری از آسیب دیدن فرد، برق دستگاه بطور اتوماتیک قطع می گردد تا برای اپراتور دستگاه مشکلی ایجاد نشده و آسیب نبیند.

کاربردهای ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی

برای بسته بندی انواع محصولات از جمله:

 • بسته بندی نان
 • بسته بندی مواد غذایی آماده و نیمه آماده
 • بسته بندی انواع شیرینی , کیک و بیسکوییت
 • بسته بندی شکلات
 • بسته بندی گز، نبات نی دار، راحت الحلقوم، باسلوق و …

و سایر مواد غذایی از این دستگاه استفاده می شود. بسته بندی این امکان را به ما می دهد تا محصولاتی را در دسترس خود داشته باشیم که بدون بسته بندی خوب و مناسب امکان آن وجود نداشت. رعایت بهداشت و شرایط بسته بندی در ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی نیز بسیار مهم است.

سلامت جامعه در گرو سلامت و بهداشت غذایی است که مصرف می کنند از این رو یک دستگاه بسته بندی مواد غذایی باید بتواند به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به استفاده از اپراتور ، بسته بندی را انجام دهد. در این صورت بهداشت محصول نیز تضمین خواهد شد.

زمانی یک محصول موفق تولید می شود که در کنار تمامی نیازهای یک بسته بندی با کیفیت محدودیت های بهداشتی را نیز رعایت نماید. طراحان و تولید کنندگان مواد غذایی می توانند با به کارگیری دستگاه بسته بندی مواد غذایی تعهدات خود را نسبت به سلامت جامعه رعایت نمایند.

  تماس با کارشناسان ما
  سبد خرید
  Optimized with PageSpeed Ninja