پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی باندکشی و باند گچی

دستگاه بسته بندی بسته بندی باند کشی و دستگاه بسته بندی باند گچی و انواع دیگر محصولات که دارای اشکال هندسی مشابه هستند به کار می رود. دستگاه بسته بندی باند کشی و دستگاه بسته بندی باند گچی را از این نظر می توان در بسته بندی محصولات زیر به کار برد:

 • بسته بندی تجهیزات پزشکی
 • بسته بندی لوازم طبی
 • بسته بندی ست سرم
 • بسته بندی باند گچی
 • بسته بندی اپلیکاتور
 • بسته بندی قطره چکان
 • بسته بندی ظروف آزمایشگاهی

دستگاه بسته بندی باند کشی کاربردهای گوناگون دیگری نیز دارد که می توانید جهت اطلاع از آن با واحد فروش ما تماس بگیرید.

مشخصات دستگاه بسته بندی باند کشی و باند گچی

از دستگاه بسته بندی باند کشی و باند گچی می توان در بسته بندی باند کشی به صورت تک عددی توسط دستگاه بسته بندی پیلوپک استفاده کرد. در دستگاه های پیلوپک بسته بندی به صورت بالشتی انجام می شود. و محصول به صورت تک تک بسته بندی می شود.
نمود اصلی بسته بندی ماشین الات و دستگاه های بسته بندی مجهز است که کمک می کند تا محصول فرصت عرضه و نمایش در ویترین های داخلی و خارجی را پیدا کند. زیرا که امروزه بسته بندی ارزش بیشتری نسبت به کالای درون بسته بندی دارد.

 برخی محصولات ما

شرکت های تولید کننده محصول نیز توجه داشته باشند که امکان عرضه یک کالای بسیار خوب و با کیفیت اما بدون بسته‌بندی مناسب و جذاب در بازارهای جهانی و حتی داخلی بسیار ضعیف و شاید بتوان گفت غیر ممکن است. ماشین آلات بسته بندی پیروز پایور اعم از دستگاه بسته بندی باند کشی و بسته بندی باند گچی امکان ارائه محصول در بسته بندی های با کیفیت و مناسب جهت عرضه به بازارهای جهانی را نیز فراهم نموده است.
توصیه می کنیم همواره تمامی مدل های ماشین بسته بندی خود را آماده و به روز نگه دارید تا با افزایش راندمان کار از طریق بهبود کار دستگاه و نیز کاهش هزینه ها بتوانید تولید محصولی منطقی و سودآور داشته باشید. صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان همواره آماده است تا در ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری از دستگاه های بسته بندی اعم از دستگاه بسته بندی باند کشی به شما تولید کنندگان سرویس های مناسبی را ارائه نماید.

خرید دستگاه بسته بندی باند کشی

از باند کشی می توان برای ثابت نگه داشتن عضلات و استخان های شکسته استفاده کرد. پاره شدن این باند ها یکی از مهم ترین آسیب هایی است که می تواند به این محصولات وارد شود. بسته بندی منساب, در کنار “ارائه” محصول به مشتری در یک نگاه, وظیفه ی نگهداری از آن محصول را نیز بر عهده دارد.

خرید دستگاه بسته بندی باند کشی پیروز پک می تواند در این زمینه به شما کمک بسیار زیادی بکند. به یاد داشته باشید که بسته بندی جزء مهم ترین عوامل فروش, رساندن اطلاعات به مشتری و ارتباط با مشتری می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دستگاه بسته بندی باندکشی و گچی

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناسان ما
  سبد خرید