پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد با ارائه این محصول به صورت کارخانه ای نیاز شد.این روزها افراد به دلیل مشغله های کاری خود ترجیه می دهند تا از مواد غذایی آماده استفاده نمایند. ساندویچ سرد نیز از نمونه این مواد غذایی می باشد. شرکت ها و کارخانجاتی به تولید انواع متنوع ساندویچ سرد پرداخته اند. و برای ارائه آن به بازار به ماشین آلات بسته بندی نیاز پیدا نموده اند. از این رو در صنایع بسته بندی پیروز پک به تولید این دستگاه بسته بندی با سیستم های متنوع:

 • مکانیکی
 • نیمه اتوماتیک
 • تمامی اتوماتیک

با روش های بسته بندی متنوع رگباری و متریک پرداخته ایم.

حفظ کیفیت ساندویچ سرد قطعا بسیار الزامی می باشد. ساندویچ تولید شده توسط شما باید تا چند روزی ماندگاری داشته باشد. تا جای خود را در یخچال فریزر سوپرمارکت ها حفظ نماید.

این افزایش ماندگاری تا حد بسیار زیادی به نوع بسته بندی ساندویچ نیز بستگی دارد. بسته بندی باید به نحوی انجام شود که مانع از ورود آلودگی ها به درون بسته شده, همچنین دستگاه بسته بندی ساندویچ باید امکان تزریق گاز داشته باشد. تا ماندگاری ساندویچ به حد چشمگیری بالا رفته و سلامت آن را بتوان حفظ نمود.

حفظ تازگی و سالم نگه داشتن مواد, در بسته بندی مواد غذایی از اهمیت زیادی برخوردار است. برای انجام و بهره مندی از مزایای بسته بندی در فروش و بازاریابی, افزایش کیفیت, سرعت و راندمان باید از دستگاه بسته بندی مناسب استفاده شود.

 

دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

ارزش محصولات غذایی آماده به تازگی و کیفیت آن است و با گسترش روزافزون استفاده از غذاهای آماده نیاز به بسته بندی با کیفیت و مدرن بیشتر احساس می شود. از این رو صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان تولید دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد را با کیفیت و دقت بالا انجام می دهد و تولید کنندگان غذاهای آماده و نیمه آماده می توانند با استفاده از این دستگاه محصولات خود را بسته بندی نمایند.
از دیگر کاربردهای دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد شامل بسته بندی انواع غذاها و ساندویچ هاست

البته دستگاه های بسته بندی هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و شما باید بر اساس کار, راندمان خط تولید, بودجه, و… دستگاه مناسب را انتخاب نمایید. برای این منظور بهترین روش ارتباط با کارشناسان می باشد. شما می توانید از مشاوره کارشناسان پیروز پک در انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی مناسب استفاده کنید.

با ارائه نوع صحیحی از محصول بسته بندی شده به راحتی قادر به حفاظت از آن در برابر رطوبت, نور, گرد و غبار خواهید بود.

دستگاه های بسته بندی افقی ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی پیروز پک قادر هستند تا ساندویچ ها در هر اندازه های که باشند بدون ضایعات محصول و سلفون بسته بندی نمایند. هدف ما ارائه بسته بندی شکیل و بدون ضایعات برای شما می باشد.

برای خرید ماشین بسته بندی ساندویچ در مدل های متنوع و با مناسب ترین قیمت بازار با ما در ارتباط باشید.

برای دیدن انواع دستگاه ها و اطلاع از رویداد های پیروز پک به استوری های سایت پیروز پک مراجعه کنید.

صنایع ماشین سازی پیروز پک

صنایع ماشین سازی پیروز پک

 برخی محصولات ما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دستگاه بسته بندی ساندویچ سرد

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید
2 دیدگاه
 1. سلام
  قیمت این دستگاه چقدره ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناسان ما
  سبد خرید
  Optimized with PageSpeed Ninja