پیروز پک 03135315552 info@pirouzpack.ir

دستگاه بسته بندی سر قلیان و بسته بندی لبگیر قلیان

دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان و دستگاه بسته بندی سری قلیان از نمونه دستگاه های بسته بندی افقی پیروز پک می باشد. این دستگاه بسته بندی قطعات مختلف در ابعاد گوناگون را با سرعت و پوشش دلخواه شما بسته بندی می نماید.

صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان در زمینه تولید انواع ماشین بسته بندی تخصص و فعالیت دارد.
از مهم ترین ویژگی های دستگاه های بسته بندی این شرکت می توان به قابلیت بسته بندی محصولات مختلف با کمترین ضایعات و با سرعت دلخواه
استفاده از قطعات استیل در بدنه دستگاه برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی آن قابلیت کار با انواع لفافه ها اعم از سلفون , لمینت , ترس و متالایز اشاره نمود.

ماشین بسته بندی پیلوپک تولید شده در پیروز پک از نظر فنی و مشخصات تا حدود زیادی به هم شبیه هستند و تنها تفاوت آنها در ابعاد بسته بندی , تنظیمات دیجیتالی یا مکانیکی و … است.

در صورتی که می خواهید محصولات خود را به صورت کاملا بهداشتی وارد بازار نمایید و نیاز به یک بسته بندی با کیفیت و ارزان قیمت با کمترین ضایعات محصول و سلفون دارید از دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان و دستگاه بسته بندی سری قلیان پیروزپک استفاده نمایید.

دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان و دستگاه بسته بندی سری قلیان

لبگیر و سری قلیان از جمله محصولات جامد با ابعاد کوچک است و نیاز به یک بسته بندی مناسب برای عرضه در بازار دارد.

بسته بندی این محصولات از نظر بهداشتی اهمیت زیادی دارد از این رو صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان اقدام به تولید دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان و دستگاه بسته بندی سری قلیان با کیفیت بالا نموده است.

تخصص این شرکت ساخت دستگاه های بسته بندی متنوع است تا شما تولید کنندگان بتوانید به بهترین شکل ممکن محصولات با ابعاد مختلف خود را برای عرضه در بازارهای داخلی و خارجی بسته بندی نمایید.

دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان و دستگاه بسته بندی سری قلیان علاوه بر این دو کالا در بسته بندی محصولات مشابه با همین ابعاد و اندازه نیز به کار می روند که از آن جمله می توان به بسته بندی دخانیات , بسته بندی قطعات و … اشاره نمود.

برای سفارش دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان و دستگاه بسته بندی سری قلیان در ابعاد سفارشی نیز می توانید با شرکت پیروز پک سازنده انواع ماشین بسته بندی تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی لبگیر قلیان
پخش ویدیو

ماشین آلات بسته بندی پیروز پک

موارد استفاده دستگاه های پیروز پک

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با کارشناسان ما
    سبد خرید